Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én vettem észre, mintha...

Csak én vettem észre, mintha le lenne lassítva itt a számláló?

Figyelt kérdés

Például amikor még 1-es vagy 2-es szinten vagyok és kommentelni szeretnék akkor baromi lassúnak érzem a számlálót, hogy hány mp perc vagy perc múlva írhatok ismét. Megnéztem közben stopperórával és a gépem órájával és egyértelműen lassabb. Van, hogy néha kihagy egy mp-et is.


Jogosultsági szinted alapján 10 percenként maximum 5 választ írhatsz!

A következő válaszod 9p 8mp múlva írhatod ki.


Erre a számlálóra gondolok.

Meg van amikor ugye letellik és sokáig tölti a válasz írás részt valamiért.

Nálatok is előfordult ez vagy észrevette valaki egyáltalán.

Nem vagyok gyakori függő de néha tényleg nagyon lassúnak érzem amikor korlátozva vagyok válaszadástól vagy kérdés feltevéskor.



2021. ápr. 18. 19:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem kicsit lassú az oldal. Néha hodszabb kérdéseknél laggol kicsit, ha legörgetek
2021. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Frissítsd az oldalt, mert volt hogy telefonon voltam, kikapcsoltam és a számláló is leállt. Frissítés után azonnal tudtam írni.
2021. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.csináltam de ugyanúgy lassú nekm..főleg ha 3 perc van még
2021. ápr. 19. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyakori függő, de stopperrel ellenőrzöd a számlálót...😂

Hát figyelj, én néha már függőnek vagyok mondható, de nekem nem jutott még ilyen eszembe. 😄

2021. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!