Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan találtál erre az...

Hogyan találtál erre az oldalra? Szereted?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még egészen kicsi voltam, és csak ismerkedtem az internet csodáival a Googlen keresztül, és amikor rákerestem valamire (Mondjuk arra, hogy "Hogyan kell zenét letölteni?", vagy hogy "Hogyan kell beállítani ezt-azt"), akkor a már korábban feltett kérdéseket adta találatként.

És rengeteg tudást köszönhetek ennek az oldalnak, azaz az itt kommentelő embereknek 2011 körül.

2021. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szeretem-e?


Hát, az elmúlt 10 év alatt sikerült eljutnom odáig, hogy már nem segítségért jövök ide, hanem segíteni, és szintén a kütyüs témákban (Számítógépek, táblagépek, telefonok, satöbbi).

Az oldallal semmi bajom, de néha vannak egészen buta kérdések, amikre egyszerüen nem tudom, hogy hogyan válaszoljak. Komolyan, vagy szórakozottan. Mivel nem tudom, hogy a kérdező komolyan gondolja-e a kérdését.

2021. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsi korom óta tudok róla, kb 7-8 lehettem, mikor láttam először hogy van ilyen, de csak nem rég regisztráltam.

Egészen szimpatikus, eddig... XD


14L

2021. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!