Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány kérdésedet törlik naponta?

Hány kérdésedet törlik naponta?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nekem összesen két kérdésemet törölték, sok éves regisztráció alatt, de azokat is a legelején, amikor én csináltam hibát.

Eleve nem írok ki naponta kérdéseket, de ha mégis kérdezek valamit, akkor odafigyelek, hogy ne legyen szabálysértö!

2021. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még nem törölték egy kérdésem sem.
2021. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem összesen talán hat darab kérdésemet törölték. Valószínűleg azok a felhasználók, akiknek minden egyes nap moderálni kell a megnyilvánulásait, elég hamar tiltásra kerülnek.
2021. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 kerdesem toroltek. mind a 3 szerzoi jogi sertes miatt. mai napig nem ertem.
2021. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 mik voltak azok?
2021. ápr. 24. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha egy könyv vagy film letölthetöségét keresed, ami általában illegálisan történik.
2021. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hogy hol tudok hentait nézni magyar felirattal. 3x törölték.
2021. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5/7-es: azért törölték, mert nem zártad ki az illegális feltöltés lehetöségét, ha úgy írod ki, hogy a kérdés fejében benne van, hogy csak legális oldalak érdeklnek, akkor nem törlik!
2021. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordult már, egyszer egy film elérhetőségét kerestem, amit évekkel ezelőtt láttam. Törölték, mert, hogy illegális tartalom, pedig nekem olyan válasz is jó lett volna, hogy az MTV archívumában vagy a Dombóvári könyvtár dvd részlegén. Volt olyan, amikor én voltam a hülye, mert a fűvel kapcsolatban kérdeztem, lévén, hogy senki sincs az ismerőseim között olyan, akitől tudtam volna, és fel sem merült, hogy egy ilyen kérdés is problémás lehet. Meg volt még pár az elmúlt tizenkét évben, de nagyon konkrétra nem emlékszem, én sokat kérdezek.
2021. máj. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: ebbe én is belefutottam régebben, a moderátorok adtak egy tippet: a kérdésbe (a címébe) mindjárt az elején bele kell írni, hogy "legális elérhetöséget keresek X filmhez", akkor nincs ez a probléma.
2021. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!