Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdések app (Mit...

Gyakorikérdések app (Mit szólnátok hozzá?)

Figyelt kérdés

Ha lenne egy applikációja a GYIK nek ti mit szólnátok hozzá?


Az én ötletem

Internettel működik csak, de a kedvencekbe rakott kérdéseket meglehetne nézni ha offline vagy


A moderátorok már gondolkodtak ezen korábban?

Vagy van csak nekem nem jeleníti meg Google play ben? Pedig az Android verzióm 8.1 ami nagyon nincs lent.



2021. ápr. 23. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A moderátornak ehhez nem sok köze van, az ő feladata a moderálás, az üzemeltetésbe nem szól(hat) bele. Ez leginkább a tulajdonos igénye és döntése, hogy milyen fejlesztéseket vezet be. Ez alapján az applikáció nem prioritás, és mivel ~15 év alatt egy komolyabb fejlesztés volt az oldalon, ne számíts semmire.
2021. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk igazad van.
2021. ápr. 23. 16:49
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is jó lenne egy. :)
2021. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Az alkalmazás már nem a moderátorok hatásköre, hanem az oldalt üzemeltető cégé, vagy személyé!

Én nagyon örülnék egy Android alkalmazásnak. Biztos telepíteném.

2021. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ennél sokkal fontosabb dolgokat sem képesek megcsinálni/javítani, szóval én nem fűznék hozzá nagy reményeket.
2021. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"Internettel működik csak, de a kedvencekbe rakott kérdéseket meglehetne nézni ha offline vagy"


Szóval pont azt lehetne csinálni benne, mintha simán Chrome-ban használnám, csak lenne még egy alkalmazás ami foglalja a tárhelyet? Egy oldal offline lementésére a böngésző is képes...

2021. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
És mégis mitől lenne ez jobb, mint ha böngészővel GyK-znél? A Chrome-ból még ikont is ki lehet tenni a kezdőképernyőre.
2021. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk küldene időben értesítéseket a privát üzenetekről.
2021. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ne kérdezősködj, fejleszd le, aztán majd meglátjuk elbuktál-e vagy jó bisznisz lett-e belőle
2021. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jó lenne, de sajnos az pénzbe kerül.
2021. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!