Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitörténik? Folyamatosan megy...

Mitörténik? Folyamatosan megy le a válaszhasznosságom, és azt írja 102válaszom van, de kb 20-nál nincs több és abból is csak az egyik van lepontozva? Ez mi?

Figyelt kérdés
5ös szintről már 3asra dobott hálistennek, 87%os válaszom 53 lett?????

#Válaszhasznosság
2021. ápr. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Elkezdtek törölgetni a spamkérdésekből. Ha ilyen alatt volt rengeteg kommented (szólánc, számok posztolása, értelmetlen kommentek csak a szintlépéshez vagy egymás felpontozásához), az statisztikailag erősen lefelé húzza most a profilod értékeit.
2021. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok, humor kategóriában "spameltünk", meg beszélgettünk és ez miatt lemegy az értékelés.


Biztos fogy a szerverről a hely aztán meg kellett tisztítani. Kell donét GYIK?

2021. ápr. 29. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Sehol nincs leírva az oldalon, hogy a Humor kategóriában lehet spamelni, és ott nem érvényesek a szabályok. Ez egy kérdés-válasz oldal és nem csevegő.
2021. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó persze én megértem, de hónapokig senkit sem zavart és egyszer csak elkezdik törölni, te meg legyél jós hogyha te most ehhez hozzászólsz, lemegy az értékelésed.
2021. ápr. 29. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdést törlik, amire válaszoltál, és emiatt megy le a %-od, azt másnapra korrigálni fogja az oldal.
2021. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt biztosan nem írja, hogy 102 válaszod van.

Azt írja, hogy válaszért 102 pontod van.

(Az össz pontszámot részletezi: hány pontod van k̲é̲r̲d̲é̲s̲ kiírásért, v̲á̲l̲a̲s̲z̲ írásáért (mások értékelése alapján), é̲r̲t̲é̲k̲e̲l̲é̲s̲ért (mások válaszainak értékeléséért), és s̲z̲a̲v̲a̲z̲á̲s̲ért (ha más kérdéséhez adott szavazási lehetőséggel éltél.)

Válasz írásért (attól függően, hogy mások - ha értékelték - hány százalék hasznosságúnak értékelték), (-5)-(+5) pont tartományban adnak pontot. Így, pontosan 20 értékelt válaszért legrosszabb esetben (-100) pontot lehet kapni, legjobb esetben (+100) pontot. Illetve, ettől eddig tartó tartományban, bármennyit.

2021. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre utalhat a kérdező: "A moderátorok által törölt válaszokra leadott értékelésekért nem jár pont (ezek törlődnek a válaszokkal együtt)."

Ha törölnek egy kérdést, törlik a válaszait is, így az addig értük kapott pontokat elveszted. Mivel megváltozik a meglévő válaszaidra érkezett értékelések aránya, a profilod értékelése is vele változik. Ha törölnek egy olyan kérdést, ahol például egymás felpontozása volt a cél, és több száz 100%-ra pontozott válaszod került törlésre, akkor ezeket levonja a rendszer, a maradékot pedig újraszámolja és kapsz egy új hasznossági százalékot.

2021. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Törölték a válaszaid vagy törölték azokat a kérdéseket, amelyekhez sokat válaszoltál.


Pl nálam is van olyan kérdés, ahova írtam vagy 20 választ, viszont a 8000+ válaszommal én egy ilyet észre se vennék.


#6

De, írja, hogy hány válaszod van...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szintek

2021. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[#6 De, írja, hogy hány válaszod van...] 8 / 2021. ápr. 30. 08:27

Csakhogy én elolvastam a kérdést, amiben ez van: „azt írja 102válaszom van, de kb 20-nál nincs több és abból is csak az egyik van lepontozva”. Kb. 20 kérdés esetén - amiből csak egy van „lepontozva” -, helytálló érték a 102 pont. Nyilván nem az általad linkelt helyen, hanem a „Toplistás helyezéseid”-ban látta a 102-t válasznál, miközben 20 válasza van. A 102 az pont, nem válasz darabszám, ott nem írnak darabszámot. Az általad linkelt helyen nyilván nem 102 választ lát, ha kb. 20 válasza van.

2021. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem, én a szintnél néztem:

Lescreeneltem

:

A .eu elött és mögött szedjétek ki a zárójalet, mert nem engedélyezett ez sem.


[link]


És nem is korrigálódott. Még mindig nem értem akkor ennek a logikáját. Mindeki mást írt :D

2021. máj. 12. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!