Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudok több kulcsszav...

Miért nem tudok több kulcsszavat beállítani?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam bármennyit, és nem azzal van a gond, hogy túl sokat állítottam volna be, mert párat kiszedtem, hogy hátha ez a probléma, de akkor sem engedte. Megnyitom azt hogy kulcsszavak - saját kulcsszavaid - beállítások, de csak azt mutatja ami már be van állítva kulcszóként, azt nem, hogy mit lehetne még választani.

2021. máj. 7. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszélsz: https://www.gyakorikerdesek.hu/figyelt-kulcsszavak-beallitasok ?

Nem itt kell lennie egy "➕" gombnak, hanem ha rákeresel valamire, és megjelennek kulcsszavak, ott kell figyelésre bejelölni. Hogy van-e mennyiségi korlátozás, azt nem tudom.

2021. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, nem egészen erre gondoltam. régebben volt egy olyan része a gyik-nek, ahol a létező összes kulcsszó volt. ezt nem találom.
2021. máj. 7. 15:39
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, erre gondoltam.

És köszi azt a tippet hogy rákeressek kulcsszóra!

2021. máj. 7. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan is van. Legalábbis kategóriánként.

Pl. az Egyéb kérdések kulcsszavai itt vannak: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__kulcsszavak .

563 oldalon át, sok tízezer kulcsszó.

De most akkor arra gondoltál, ami az első válaszomban van?

2021. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uh köszi!

Igen, mondtam, hogy arra gondoltam...

2021. máj. 8. 10:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt kerestem :)
2021. máj. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!