Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gykorikérdések.hu oldaláról...

A Gykorikérdések.hu oldaláról van lehetőség véglegesen eltávolítani az egyik korábban feltett kérdésemet?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a saját oldalamról el tudom távolítani hogy én ne lássam többet, de keresésnél bárki rákereshet a későbbiek során. Arra lennék kiváncsi, hogy lehet-e véglegesen kitörölni az oldalról egy kérdést úgy, hogy arra később rákeresni se lehessen.

2021. máj. 7. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Te nem tudod törölni, csak a moderátorok.
2021. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Sorozatban tesztek fel furtonfurt olyan kérdéseket, amire a szabályzat egyértelmű választ ad, indoklással. Nem nem tudod törölni.

A moderátor sem törli, ha nem ütközik szabályba, törvénybe.

A rákereshetőséget teljesen kizárni sem lehetne törlés esetén sem. A Google képes őrizni törölt tartalmakat is, és néha olyan tartalmat is behoz, ami már az adott oldalon nem létezik.

Legalábbis régebben volt olyan, hogy Tárolt változat.

2021. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

Ide írsz egy szívhez szóló e-mailt. HA az adminok úgy ítélik meg a kérésed jogos, akkor törölhetik. Ha nem, akkor marad.

DE ha túl sokszor panaszkodsz, kérsz törlést, végleg tilthatnak.


Mellesleg a Google tényleg képes megőrizni, már nem létező weboldalakat. Még most is van tárolt változat, és én szoktam is használni.

2021. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!