Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy használjátok a GyK-t?

Hogy használjátok a GyK-t?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy valamelyik ismerősötök is használja az oldalt és rátok talál? Mindig mindent konkretizáltok, pontosan leírtok? Volt már, hogy ti ráismertetek valakire az ismertségi köreitekből? Mit tettetek?

2021. máj. 31. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira személyes dolgot, amiből felismerhető lennék, nem osztok meg, vagy hazudok olyan részletekben, amik irrelevánsak a kérdés/válasz szempontjából.

Tudom, hogy a nejem is itt van, néha rá is ismerek a stílusáról, jókat röhögünk néha ilyesmin. Ő még nem jelezte, hogy engem felismert volna, de hát én vigyázok magamra, ő meg szarik erre.

2021. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerek senkit személyesen, aki használná az oldalt.
2021. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem féltek, hogy valamelyik ismerősötök is használja az oldalt és rátok talál?"

nem


"Mindig mindent konkretizáltok, pontosan leírtok?"

Különben hogyan tudnék szerencsétlen kérdezőnek segíteni? :D



"Volt már, hogy ti ráismertetek valakire az ismertségi köreitekből?"

Nem

2021. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló helyzetben emberek, szóval nehéz azért beazonosítani. Én pl olvastam olyat, aki szinte teljesen azt írta le, amit én is érzek, gondolok. Pedig én nem mondtam el senkinek, szóval csak hasonlóak vagyunk az adott dologban. :)
2021. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!