Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Linkelnétek olyan kérdéseket...

Linkelnétek olyan kérdéseket amikben regényként fejtik ki a mondandójukat?

Figyelt kérdés

Keresgéltem de eddig csak pár kérdést láttam ahol több soron át írnak a kérdés kiegészítéseként szöveget mint egy regényt.

Szeretnék olvasgatni mert unatkozok :D és ha lehet akkor családi kapcsolatok, emberek, akár még felnőtt párkapcsolatok témában inkább. Gondolom meg itt vannak sok tárgyalós kérdések.

Amelyiknél már egyből arra panaszkodnak a válaszok, hogy TLTR meg én ezt biztos nem olvasom végig típusú válaszok vannak.

Köszi!



2021. jún. 1. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Jesszus ez hosszabb mint gondoltam amúgy igen :D

köszi!

2021. jún. 1. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam el, majd összefoglalhatnád a sófosás lényegét pár mondatban :D
2021. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa, de "lényegre törő" (terjedelme ellenére), és ahhoz képest egyszerűen elképzelhető ezzel az alfa-béta megfogással, ha úgy vesszük, végülis lehet valami alapja. Nem olvastam teljesen végig a kérdést, de végülis lehetségesnek tartom, hogy aki "akaratlanul él cölibátusban" (ha jól értelmeztem), az végülis azért, mert nem talál magának senkit. Mondjuk azért alternatív megoldások vannak de ha csak a kapcsolatokat nézzük, akkor én lehetségesnek tartom.
2021. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok témakörben en sokszor belefutok nagyon hosszú magyarázatokba, ott sok olvasnivalót találsz.
2021. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!