Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan, aki több mint...

Van itt olyan, aki több mint ezer kérdést írt már ki egymaga?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10


Másfél éves regisztráció után vagyok benne a top 50-ben az all-time toplistán. Nem nagy dolog. Te hányadik vagy?

2021. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a 8.-nak szólt a kérdésem. A válaszok számát nem veszi figyelembe a számolgatásnál.

Nálam az több mint 44 ezer.

Az összpontszám elosztásával nem jön ki a kérdések száma.

2021. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

#12


Milyen összpontszámról beszélsz te itt?


A kérdéspontszámot kell osztani, mert "Egy kérdésért 3 pont jár. A moderátorok által törölt (szabályszegő) kérdésekért -3 pont jár."

Ez a legpontosabb megoldás arra, hogy más kérdéseinek hozzávetőleges számát megtudjuk.

A sajátunkat egyszerű, itt meg lehet nézni: https://www.gyakorikerdesek.hu/szintek

2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek valakit, aki még a budin is Gyk-zik, meg innen tölt le filmeket.
2021. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

✎ Az All-time toplistán az első negyvenen belül vagyok az ezerszáz körüli kérdésemmel. Biztos, hogy jól számolsz? [9/ 2021. jún 3.21:47]

✎ Bocsi a 8.-nak szólt a kérdésem. A válaszok számát nem veszi figyelembe a számolgatásnál. Nálam az több mint 44 ezer. Az összpontszám elosztásával nem jön ki a kérdések száma.[12/ 2021. jún. 3. 22:09]


Igen, biztos, hogy jól számoltam. Bár, ez közel sem annyira számolás, mint gondolkodás kérdése. Illetve, részedről, megértésé.

A toplistán, csökkenő összpontszám szerinti sorrendben szerepelnek a használók. Az all-time toplistán időbeli korlát nélkül, az elért összes pontjukat beszámítva.

Ha szerinted hiányzik a számol(gat)ásomból a válaszokért kapott pont, akkor hogy a csudában vannak a mai toplista 55. (!) és 354. helyén olyanok, akiknek 0 pontjuk van válaszért? Lásd: [link] (A neveket kitakartam a képen; lehet, hogy nem illik bemutatni azokat.)

Messze nincs mindenkinek mindenféle tevékenységből pontja, és mégis nem csak hogy benne van az első 500-ban, de akár eléggé elől is van. Ugyanígy lehet az 500-on túliak közt is olyan, akinek csak egyféle, vagy szinte csak egyféle tevékenységből vannak pontjai. És az adott tevékenységből az lehet több, akár sokkal több is, mint az 500-ban szerepelők közül bárkinek.

2021. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kriszpo ***** válasza:

Én csak két kérdést tettem fel (magamban):

1. A több ezer kérdés közül hány volt olyan ami:

- nem ismétlődő

- értelmes

- komoly (nem troll)

2. Ha egy kérdés feltételéhez regisztrálni kell, a válaszok mégis "anonim" módon íródnak?

2021. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!