Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a toplistának?...

Mi értelme van a toplistának? Ti nem vagytok hasonlóan? Van aki szokta nézegetni?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten zavar :D

Egyszer egy beszélgetőpartnerem hívta fel a figyelmem, hogy mennyire elöl vagyok egyik kategóriában.

Pedig nem is szoktam sokat válaszolni. Kérdezni meg pláne.

Főleg a szexkategóriával vagyok így. Válaszolok max. 3-5 kérdésre, és az 50. hely körül mozgok. Vagy még alatta.

Igen, azóta néha szoktam nézegetni ezt. Ugyanis zavaró, mert teljesen olyan, mintha egy szánalmas élettelen valaki lennék, egész napomat itt tölteném, ráadásul leginkább a szexet olvasgatva 😅

Amíg nem szólt az illető, nem is foglalkoztam ilyesmivel. De valóban. Ha beszélget az ember, és a priváttársa olyan aki nézegeti a toplistát, az alapján elég szánalmasnak tarthatja az életét.

Bár nem tudom mennyire nézegetik itt egyáltalán az emberek a toplistákat...

Ti szoktátok nézegetni?

Mást is zavar ha nagyon elöl van valamelyik kategória toplistáján?


2021. jún. 17. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézegetem és hidegen hagy hogy hányadik vagyok.
2021. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Én nézegetem és örülök ha elöl vagyok. Legalább itt sikeresnek érzem magam
2021. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Minden toplista a sikerről szól, azt a látszatot kelti, hogy elértél valamilyen teljesítményt, és mennyivel jobb vagy másoknál. Van, akinek ez simogatja a lelkét, van olyan is, aki a valós életbeli kudarcait vagy sikertelenségét ellensúlyozza azzal, hogy bezzeg a neten hány ezer pontot pötyög össze, és első egy random oldal ideiglenes toplistáján. Másokat hidegen hagy, vagy nem érzik szükségét annak, hogy ez adjon nekik lelki támogatást.


A kérdés viszont alábecsüli vagy szándékosan leplezi a kérdező aktivitását. Jelenleg a szexualitás témában majdnem az első 70 felhasználónak van 1000-nél több pontja. Egy válaszra maximum 5 pontot lehet kapni, így valahogy nem jön ki a matek. Vagy az a "3-5" kérdés nem néhány darab választ jelent, hanem több százat.

A Szexualitás toplista 500. helyén lévőnek jelenleg 160 pontja van, abból 138 válaszért, tehát átlag 4 ponttal számolva is ~35 darab válaszról van szó. Az 50. helyen már átlag 1000 válaszpontja van az embereknek, ami nem havi, hanem napi átlag 30 választ jelent.

2021. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy abban a témában mennyire értékelik mások a válaszomat. Ha piroson vagyok egy válaszomnál, elgondolkozom azon, hogy ez miért van. Persze, van amikor teljesen igazságtalannak tartom, mert valóban igazságot, valóságot írtam. Azt se feledjük, hogy azt értékelik, hogy mennyire volt hasznos a válasz és nem azt, hogy mit érzek én.
2021. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!