Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másoknak is nagyon gyakrán...

Másoknak is nagyon gyakrán fut a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés

Váltok menük között (saját kérdések, megválasztolak, üzenetek) és gyakran nagyon sokat tölt, majd kidobja, hogy "a lap nem érhető el".

Kérdések betöltésekor is nagyon sokat tököl.

Van hogy próbálok válaszolni, belekattintok a válaszoló mezőbe, vagy épp el akarom küldeni a válaszomat és kijön a körbe-körbe töltős jel és úgy is marad az örökkévalóságig (ilyenkor el is vész a megírt válaszom)..

Kapok egy üzenetet, meg akarom nyitni, ott is kijön a töltőjel és sosem tölt be.


Jellemzően esténként és hétvégénként problémásabb, hétköznap napközben kevésbé, szóval az a gyanúm, hogy a szerver nem bírja az itt lévő emberek mennyiségét.


Kedves adminok. Lehetne ez ellen tenni valamit?



2021. jún. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ott a te készülékedben lesz a hiba. Ha ez rendszeres.

Én nem szoktam tapasztalni. Egy-egy alkalommal előfordult már, de nem rendszeresen.

2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Figyelem a CPU és a memóriahasználatot, nincsenek gondjai a PC-mnek.

Illetve az internettel sincs gond, más oldalakat, YouTube-ot stb gond nélkül tölti be, 10-20 giga tartalmakat is percek alatt letöltök. Mégis a GYK rendre problémás, ezért gondolom, hogy az oldallal van vhol a probléma és nem nálam.

2021. jún. 20. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.

Pedig nálam több lapon is meg van nyitva a gyakori, és úgy is megy rendesen.

2021. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja és van egy másik laptop ahonnan még szoktam gyakorizni, ott se jobb. Igaz, a hálózat ugyanaz, de mondom, más oldalak betöltésével semmi probléma nincs:S

Elég bosszantó:S

2021. jún. 20. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

A hiba nálad van.

Több gépről, telefonról, legalább négy különb... nem, öt különböző böngészővel, külföldről, vpn-nel vagy anélkül... Nincs olyan tapasztalatom, amiről írsz.

2021. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is jó.
2021. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ühüm

De akkor hol lehet a hiba? Hogy javítsam meg?

Adblockert használtok amúgy?

2021. jún. 20. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötös igen.
2021. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!