Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az ezotériában van még valós...

Az ezotériában van még valós kérdés? Vagy komplett kamu meg trollkodás lett mostanra az egész kategória?

Figyelt kérdés

Nézegettem, de a valósnak tűnő kérdésekről sem tudom már eldönteni, hogy azok-e, vagy csak kitalált kamu kérdések.

Pedig érdekelne a téma, régebben (úgy 10 éve) szerettem olvasgatni.

Bár már akkor is sok kitalált troll kérdés volt.


2021. jún. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Van még, de tényleg sok a provokáló ember. Én szeretem most is olvasgatni. Nem kommentelek troll dolgokat, de néha magamban felröhögök, hogy miket írnak. Persze némely dolog hit kérdése, és én örülök, ha valakinek valami megnyugvást ad. Viszont olyanok is vannak, amire régen van tudományos magyarázat, de a kérdést író hosszan leírja, miért bolond mindenki, aki kicsit is a tudománynak hisz. Na az borzalom és nem tudom troll-e vagy komolyan gondolja az illető.
2021. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy sok olyan kérdést is odatesznek a moderátorok, amikről lerí, hogy nem hisz marhaságokban a kérdező, csak tutira akar menni. Aztán jön a bölcs moderátori döntés, megy a téma az ezotériába, és szerencsétlent elárasztják a barmok...
2021. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!