Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a sok trollkérdés az...

Mi ez a sok trollkérdés az oldalon?

Figyelt kérdés
Főleg a Családi kapcsolatokban, de a szórakozásban és a politikában is van és még máshol is

2021. jún. 21. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
pont a családosban van kevés. Ez csak annyi hogy az emberek unatkoznak.
2021. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

A családi kapcsolatokban 70-80%-ban kamu szándékosan provokáló, hangulatkeltő kérdések vannak.

Ez már egy hosszú évek óta tartó tendencia, aki tagadja ezt a jelenséget az saját magából csinál hülyét. Főleg mikor leáll vitatkozni vagy válaszolgatni ezen kérdések alatt.

A másik pöcegödör az valóban a politika, ott nemsok talán 15-20 megkeseredett életű emberke "szórakoztatja" egymást a provokáló kérdésekkel, és egymás szájízét kielégítő válaszokkal.

Viszont mivel ezek a kitalált provokáló kérdések vonzzák be az embereket, ami több oldalfrissítést jelent, ami pedig jól mutat a reklám statisztikában így csak "jót tesznek" az oldalnak.

Éppen ezért is kapnak szabad kezet ezekben a kategóriákban a kamu kérdésgyártók.

Legalábbis én úgy vettem észre, hogy konkrétan szarnak az egészre, és nem törlik a vak által is látott kitalált kérdéseket.


A fentebb említett kategóriáknak (és még sok másik) a színvonala évek óta hanyatlóban van. Sem a kérdések, sem a válaszok nem a segítségnyújtásról szólnak (ami az oldal alapkoncepciója lenne).

Ma már inkább egyszerű, nem túl sok IQ-val megáldott emberkék játszótere lett ez az oldal.

2021. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
na itt van A Kanál mi van azzal a beszélgetős kérdéssel már rég jött oda válasz:D
2021. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Itt a nyár, nincs suli, a sok unatkozó tizenéves. Ez is megfigyelhető, hogy hétvégente, vagy mikor épp iskolaszüneti időszak van akkor szaporodnak el az ilyen kérdések.
2021. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
hát 3-mas nemrég volt 1 éves de nem volt olyan hú de nagy beszélgetés :D
2021. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a vallás kategóriában szoktam trollkodni, de csak gyengén szoktam. 😁
2021. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Milyen trollkérdések vannak a szórakozás kategóriában?
2021. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
7 majdnem az összes
2021. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Például?

2021. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 itt van egy https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..

Hazudott a TV2? megkérdezi és belinkeli a helyreigazítást amivel megválaszolta a kérdést mert a helyreigazítás azt jelenti hogy kamu hírt helyreigazítanak kimondják hogy kamu

2021. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!