Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs kissé túlmoderálva ez...

Nincs kissé túlmoderálva ez az oldal?

Figyelt kérdés
Máskor meg akkora agyatlanságokat benthagynak, hogy fáj.
2008. dec. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kérdeztél volna polgárpukkasztó baromságot, hanem az oldal szabályai szerint kamukérdés mentesen, normálisan használnád az oldalt, akkor nem kellett volna azt letörölnünk, amit ezúton sérelmezel.

Az általad említett "agyatlanságokat" pedig szintúgy szűrjük, viszont mivel a moderáció utólagos, azaz rögtön megjelenik, amit valaki kiír, láthatsz még ilyet, mielőtt egyáltalán mi találkoznánk vele. Ha pedig többnapos "agyatlanságot" látsz, akkor segítheted azzal a munkánkat, hogy az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címre megírod, melyik az. Mivel emberek vagyunk, mi is hibázhatunk.

2008. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez korrekt, tetszik a moderálás :)
2008. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a moderátorok kicsit lazíthatnának az elveiket, és tényleg csak a provokáló, sértő stb. kérdéseket törölhetnék. Nem tudom, hogy mit kérdeztél, de a nagy butaságokat tényleg moderálják. Ha ezt a kommentet meg kitörlik, akkor még az enyhe kritikát sem bírják.
2008. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért törölnénk ki, amit írsz? Hát ilyennek ismertél meg minket?

A kérdező tényleg olyanokat írt, de mivel védi a névtelenség az oldalon, én nem pletykálkodom, és ezért ezt nem hozom közszemlére. Esetleg ő beírhatja, ha akarja, hogy mik voltak ezek az általa normálisnak talált kérdések, amik szerintünk pedig nem voltak azok.


Egyébként a felhasználók egyértelműen nem látnak bele a mi helyzetünkbe, mert nem találkoznak azzal a töménytelen kérdéssel-válasszal, amivel mi naponta. A többség azzal a kérdéssel sem találkozik, amit letöröltünk, mert olyan volt - moderálásra szorult.

Van az egyik oldal, mint te is, aki azt mondja, hogy kevésbé kellene moderálni.

Ugyanakkor ott a másik oldal, aki meg azért kritizál minket, hogy miért nem moderálunk, miért nem töröljük ki ezt meg azt az ott maradt kérdést.

Nem lehet mindenki elvárásainak megfelelni, ezért a saját elveink és az oldal szabályai szerint moderálunk. Aki normálisan használja az oldalt, nem fog ennek áldozatául esni, aki pedig nem... úgy véljük, az ő esetükben szükség van a beavatkozásunkra.

2008. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami undorító, hogy mennyire moderálják az oldalt. Az még oké, hogy a borzasztó nagy helyesírási hibákat, meg elolvashatatlan kérdéseket/válaszokat törlik vagy módosítják. Írtam már ki én is olyan kérdést, amit töröltek. Miután átolvastam megint, hogy melyik témába nyitottam, és hogy milyen kérdések voltak mellette, beláttam, hogy helyesen döntöttek, hogy törölték. De a mai eset az teljesen kiakasztott. Terhesség témába írtam egy kérdést. Tényleg nagyon fontos volt, iskolából is feljöttem megnézni a válaszokat. Ma pedig hazaérek, és mi fogad? Válaszoldat töröltük.. Tudjátok mért? Mert reggel nem volt időm újra megfogalmazni azt a kérdést, amit már egy régebbiben kiírtam. Viszont belinkeltem, és bárki elolvashatta. Szerintem még értelmesebb is volt úgy, hogy a válaszadók látták, hogy mik érkeztek az első kérdésre. Ezért törölték. Érdekes mi?


Együttérzés nevű fogalom ismerős? Vagy valami hasonló? Mert nekem nagyon nem úgy tűnik.

A következő pedig az lesz, hogy ezt is törlik, mert nehogymár valaki megmondja a véleményét.


Hát akkor menjetek az oda..

2008. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan kiírod a kérdésedet, maradhatott volna. Mivel abban a formában nem felelt meg az oldal szabályainak, törölnünk kellett.

Sértegetni viszont soha nem sértegettünk (nem csak téged, senkit sem), ahogy azt pl. te tetted most.

2008. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!