Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem is lassú a...

Csak szerintem is lassú a vissszaszámláló amikor kommentelnék?

Figyelt kérdés

Főleg amikor 10 percet kell várni vagy még 3-at is de számomra rohadt lassú pedig nem vagyok gyakori függő, de olyan mintha az idő alatt már több perc is eltelt volna csak direkt lelassították. Néha bosszantó hogy nem lehet folyamatosan válaszokat adni hanem mindig más időkorlát van egy egy szinten.

Jogosultsági szinted alapján 10 percenként maximum 5 választ írhatsz!

A következő válaszod 55mp múlva írhatod ki. Erre gondolok, többször ellenőriztem, stopperrel mértem és kifejezetten lassabb volt. Főleg mikor eléri az 1 mp-ez akkor még szarozik kicsit mire engedne válaszolni :D.

Titeket nem zavar ez?



2021. jún. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"pedig nem vagyok gyakori függő"

De, az vagy.

Még stopperrel is mérted.

Egyébként, az idő relatív. Ezt már Einstein is megmondta.

Három perc hosszúsága attól függ, hogy a WC ajtó melyik oldalán vagy.

2021. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az idő illúzió. Az ebédidő kétszeresen az.
2021. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg amikor 10 percet kell várni vagy még 3-at is de számomra rohadt lassú pedig nem vagyok gyakori függő, de olyan mintha az idő alatt már több perc is eltelt volna csak direkt lelassították. Néha bosszantó hogy nem lehet folyamatosan válaszokat adni hanem mindig más időkorlát van egy egy szinten."


Azért elég durva, hogy alig van még fiókod, de már ilyen szinten vagy Gyakori függő...

Ha a regisztációd egy hetes és van 20 válaszod amelyeket páran értékeltek is, korlátozás nelkül írhatsz választ.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1048145..

2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést azért írtad, hogy legyen legalább 2 kérdésed a kövi szinthez? Mert akkor gond van.


Am engem nem zavart.

2021. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.nem komolyan érdekelt.
2021. jún. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!