Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tehetek? Többi lent

Mit tehetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Kiraktam egy kérdést ide GYIK-re amit nem gondoltam át, nem kellet volna. Mit tudok most tenni? Írjak a GYIK-nek vagy sZ*rJam le az egészet? Hibáztam tudom, de az első eset. Mert amúgy nem igazán zavar csak kellemetlen nekem. Vagy ez teljesen normális?

2021. júl. 8. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igazából megesik mikor olyat raksz ki ide amit utána visszavonnál legszívesebben
Így jártál, de most már tudod mit raksz ki mit nem
Hát eléggé gáz helyzet, megesik az emberekkel hogy hibáznak
Túl stresszeled a dolgot, chill ne foglalkozz vele
Egyéb véleményem van, szóval inkább leírom mit gondolok erről
Írhatsz E-mailt a GYIK-nek hogy szedjék le, ha annyira zavar de úgy se lesz semmi
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szoval te voltal!? :)))
2021. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi?
2021. júl. 8. 17:13
 3/13 A kérdező kommentje:
Én tegnap kiraktam egy kérdést
2021. júl. 8. 17:13
 4/13 A kérdező kommentje:
És eléggé trére sikeredett, ezt akartam még hozzátenni
2021. júl. 8. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Forgalmasabb kategóriában másnapra már lenyomja a sok új kérdés a sokadik oldalra a tiédet, és nem sokan szoktak hátrafelé lapozgatni. Törlöd a saját kérdéseid közül, így nem fogod látni ha érkeznek új válaszok, az emberek hadd egyék alatta egymást maguknak. Te pedig tanulsz az esetből.
2021. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a megnyugtatást!
2021. júl. 8. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hülyéztek le már kérdésem vagy válaszom miatt, olyan is volt, hogy én olvastam vissza mit írtam, aztán gondoltam, hogy "szent ég ezt én írtam". Az oldal teljesen anonim, látom, hogy te se adod a nevedet a kérdésekhez. Szóval ha nem írtál konkrét nevet, nem raktál képet magadról a kérdés alatti leírásba, vagy írtál olyat ami alapján egyértelműen beazonosítható vagy, akkor nincs mitől félned, bár ha így van, akkor se feltétlen fogja ismerős látni, pár nap után a kérdésed eltűnik a többi között. A másik eset amikor van mitől tartanod, ha olyan kérést tettél fel ami a hatóságok figyelmét is felkeltheti (pl.: Hogyan tudok csatlakozni az Iszlám Államhoz? Hogyan kell bombát készíteni? A Rózsa utcai OTP mennyire van felkészülve bankrablók ellen? ...).
2021. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a nagyon gáz kérdés. Am, ha írsz a GYIK-nek ímélt és az indokod jogos, akkor leceszik. Viszont nem kell szerintem ezt túlgondolni, mivel az oldal anoním. Ha valaki a kérdésed alapján privát üzit fogalmazna hozzád, az se a valós nevedet látná gondolom, csak egy nicket.
2021. júl. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*leszedik -majdnem sikerült leírnom.
2021. júl. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Lelehet törölni. Úgy kell hogy saját kérdések ki x-eled, és voálá, kész. Néha bugos, de úgyis elfog majd tünni a trending közül.
2021. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!