Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha név nélkül tesz fel valaki...

Ha név nélkül tesz fel valaki kérdést honnan látják mások a többi kérdést is amit korábban már feltett az oldalra a kérdező?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a gyakorin és több ilyen válaszba is belefutottam, amiből az jött le hogy a név nélküli felhasználó kérdéseit is meg lehet nézni. Ha ez igaz akkor hogy lehet megnézni? Azért is gondolom, hogy igaz lenne, mert ha felteszek egy új kérdést akkor mindig régebbi kérdéseimre is érkeznek válaszok, már megfigyeltem.

2021. aug. 13. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megnézni. Azért írják néha, mert többször érkezik nagyon hasonló témájú, ugyanolyan megfogalmazású kérdés, mint korábban. Pl. ha a családi kapcsolatok témában valaki leír egy családi konfliktust valami jellegzetes helyesírási hibával már harmadik alkalommal, akkor elég egyszerű rájönni, hogy az előző kettőt is ő írta. Illetve vannak itt olyan elég specifikus témák is, amiről valószínűleg ugyanaz a három ember beszélget állandóan, ők meg szinte már ismerik egymást. Így is könnyű kitalálni, hogy ki tehette fel a kérdést. De nem lehet megnézni az anonim felhasználók kérdéseit, különben kevesebb értelme lenne az anonimitásnak.
2021. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Ahogy a #1 írja.

Vannak egyesek akik a problémájukból sorozatot csinálnak, és naponta felteszik a kérdésüket róla. Ezeket fel lehet ismerni.

Az meg, hogy egy új kérdésedkor a régebbire is jön válasz, az véletlen csak.

2021. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet direkt rátalálni.

Az esetleges ráismerésben segíthet az, hogy ugyanúgy fogalmaz, ugyanaz a gondolatmenete, ugyanazokat a helyesírási hibákat követi el stb.

2021. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!