Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet bajom belőle ha itt a...

Lehet bajom belőle ha itt a gyakorin úgy készítek felmérést, hogy belinkelek egy Google űrlapot?

Figyelt kérdés
Úgyértem, lehet ilyet csinálni, vagy emiatt törölnék a kérdést?

2021. okt. 7. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megfogalmazástól függően és/vagy kérés (kéred, hogy töltsék ki), vagy pedig hirdetés (saját készítésű dolog használatára való felhívás).

Törlik a kérdést, ettől nagyobb bajod nem lesz (ha nem írod ki többször).

2021. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát semmi képen nem tudom úgy kiírni az ilyen kérdést, hogy ne töröljék? Olyat láttam már, hogy válaszolj az alábbi kérdésekre, csak ott nem külső űrlap link volt, hanem egyszerűen lleírta a kérdéseket. Ez csak annyiban változna nálam, hogy beszúrnám az űrlap linkjét.
2021. okt. 7. 16:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel a kérdésben vagy válaszban kifejtett (oda bemásolt) kérdőívet is törölnék, mivel ugyanúgy nem valós kérdést tettél fel, hanem a válasszal való kérdésre teszel közzé felhívást (emiatt a kérdésed ugyanarra a két szabálysértésre irányul, csak a közzétételi módszer más).
2021. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Furcsa, azokat a kérdéseket, amikhez a megjegyzés mezőbe kérdések, kérdőívek voltak írva, nem törölték.
2021. okt. 7. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Mi bajod lenne belőle? Okoska törppel ne foglalkozz.
2021. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól álcázod, akkor nem. ;)
2021. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy álcázom? Mit, hogyan?
2021. nov. 30. 11:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Például megkérdezed, hogy milyen oldalakon, vagy Facebook csoportokban lehetne kitöltőket találni.

De azért belinkeled a kérdőívet is, hogy ha valaki akarja, kitölthesse innen is.

2021. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán törölhetik a kérdést vagy kiszerkesztik (törlik) a reklámozott kérdőív linket vagy rá való hivatkozást a kérdésből. Sosem értettem azokat, akik ilyen hülyének nézik a moderátorokat vagy bárki mást, hogy majd csak ettől nem fogják fel, miről is szól a kérdés. Ha én virágnyelven leírom ugyanazt, még a jelentése nem változik, legfeljebb kevésbé lesz direkt módon közölve. Ugyanezt csinálja néhány ostoba gyerek is, hogy ha nem múlt el 16 éves, akkor beírja a kérdésbe, hogy 17-4 éves, mintha csak ennyi lenne a megoldás.
2021. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Dehát itt is csináltak már ilyen kérdőíves kérdéseket, csak nem google űrlapos linkkel, hanem leírták a kérdéseket simán a válaszlehetőségekkel. Mennyivel rosszabb, ha én nem írom le a kérdéseket, hanem belinkelek egy űrlapot a kérdésekkel, amit ugye kitölteni is könnyebb?
2021. nov. 30. 15:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!