Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A 16 év alatti kérdezők nem...

A 16 év alatti kérdezők nem számolnak semmi következménnyel mikor kiírják a korukat?

Figyelt kérdés
Főleg nappal, mert még este úgy érthető hisz olyankor sokáig fenn maradnak de aki nappal kiír egy kérdést és kiírja a korát mondjuk 14 éves vagyok, ilyenkor nem számolnak a következményekkel hogy nem véletlen kattintott rá, hogy 16 éves elmúltam amikor regisztrált? Vagy tesz rá? Néha meg engem küldenek a búsba mikor megmerem említeni, hogy figyu 16 év alatt nem kéne ezen az oldalon lenned, sőt valaki még privátban is mocskolt, érdekes mások is megemlítik ezt de őket nem zargatják pedig én normálisan hívom fel a figyelmét erre...mellesleg mi történik velük? Ahogy látni szoktam a kérdéseiket törlik de magát a fiókjaikat is tiltják tehát már be se léphet vele többet?

2021. okt. 13. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nincsenek még azon a szinten, hogy ezt felfogják. Tisztelet a kivételnek, mert vannak értelmes 14 évesek is, de a többség nagyon nincs ott. De a 16 évesek jó része se.
2021. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nincs azon az értelmi szinten. A kedvencem, amikor valakinek csak az jut el az agyáig, hogy legyen 16 éves, és ne írja ki, hogy az alatti. Erre fogja, és beírja a kérdése alá, hogy ő 17-4 éves. Érted, mintha ezt a fantasztikus álcázó trükköt én, te, vagy épp a moderátorok nem lesznek képesek dekódolni, és a szabályzatnak megfelelőeneljárni.
2021. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én láttam olyat már hogy 12,5 éves :D
2021. okt. 14. 03:43
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg nem. Mondjuk engem nem is zavarnak annyira, én nem jelentem őket.
2021. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki kiírja, hogy 16 alatt van az csak a jéghegy csúcsa szerintem. Több lehet az aki nem írja ki, mert például nem lényeges a kérdése szempontjából vagy csak figyel rá, hogy ne tegye.
2021. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy aki állítja magáról, hogy 16 alatti, azokat bejelentés után miért nem törlik. Nemcsak a kérdést, az egész accountot.
2021. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: jelenteni kell őket, törölni és tiltani szokták az ilyenek ~99%-át (2018. május 25. után kiírt tartalmakra vonatkozik ez), ami még így is jóval magasabb arányú, mint a többi szabálysértő tartalmak moderálása.
2021. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
De amúgy zavar titeket, hogy van itt esetleg 16 év alatti is? Ha egyébként értelmes kérdést tesz fel, tehát nem trollkodik?
2021. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
szeptember 1 után alaposan megcsappan a számuk
2021. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel semmi keresnivalója az oldalon. Azon kívül, hogy csak azokat tiltják akik annyira ostobák, hogy kiírják a valós korukat (miközben tisztában vannak vele, hogy nem lehetnek itt, hiszen külön nyilatkoztak is a korukról), a pofátlanabbja arra használja az oldalt, hogy megcsináltassa másokkal a házi feladatát.


Szeptembertől általában tényleg nyugi van, de távoktatásos időszakban sokan annyi energiát fektetnek az egész iskolába, hogy a tanár kiadja az "órai"-otthoni-házi feladatot, a gyerek pedig feljön ide és bemásolja azt, majd utasít hogy neki ezt meg azt csinálják meg holnap délután 4-ig, és várja a válaszokat, hogy visszamásolhassa és beadja.

2021. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!