Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy nagyon megváltozott a kommentelés a régi időkhöz képest?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nézegetek régi kérdéseket úgy 2009-2014 között és akkoriban sokkal több értelmes és hasznos válasz érkezett egy kérdésre még ha nem is van a kérdés kifejtve igazán. Manapság már nem lehet úgy kérdést kiríni hogy valakinek ne bökné a szemét hogy rossz kategória, kifejtenéd bővebben mert nem tudunk segíteni, minek írtál ennyi rizsát? és a többi. vagy random ne jelentené egy unatkozó mert nem tetszik neki. Régi kérdéseknél is van ilyen de nagyon elvétve. Mi történt azóta hogy ennyire megváltozott a kommentelés itt. Hogy lehetne újra elérni azt az időszakot amikor még értékes válaszokat írtak?

2021. okt. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Amikor az oldal indult, még nem volt minden haztartásban internet, az okostelefonok sem voltak még annyira elterjedve. Ergo, az alsóbb, prolibb rétegekbe tartozók nem annyira neteztek rendszeresen. 7-8 év óta viszont a hirtelengöröngyösi Buga Jakabnak, meg a bivalybasznádi Suttyó Józsinak is van netje, így sajnos mondhatni törvényszerű volt, hogy egy ilyen jellegű oldalon esik a színvonal.
2021. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik okként én továbbra is a facebook elterjedését tartom. Nagyon sokan átmentek oda megbeszélni, segítséget kérni a tematikus csoportokba. És mivel ott névvel mindennel együtt kell megjelenni, így a normálisabbak mentek. Pontosabban itt kevesen maradtak a normálisabbak közül, így könnyen fel tudott hígulni a trollokkal.
2021. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy aki lepontozta az 1-esemet, az vajon mivel indokolja a tettét. Talán magára ismert a kritikámban? :)
2021. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
#1 Fogadjunk hogy pesti vagy, azért nézed le ennyire a vidéki embereket...
2021. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
4: Nem talált, szegedi vagyok. És mindkét szülőm faluról származik. És nem tudom, miből jött le neked az, hogy lenézem a vidékieket. Nem létező, szlenges helységneveket írok, a kommentem összességében az olyan emberekről szól, akik egyszerre alulműveltek és bunkók. Az ilyenek pesti lakótelepeken éppúgy megtalálhatóak, mint falun.
2021. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!