Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyi szint van itt Gyk-n?...

Mennyi szint van itt Gyk-n? Ötről hallottam, ez igaz? Miért csak ennyi a szint ha ez igaz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 szint van, igaz. Azért nincs több, mivel a 3. szinttől kezdve már csak a korlátozási idők csökkennek. Ez pedig nem lehet túl alacsony, mivel visszaélnének vele az emberek: a korlátlan vagy rövid időkorlátú kérdéskiírás vagy válaszadás lehetőséget ad arra, hogy szétspameljék vagy floodolják az oldalt rövid időn belül. Egy éjszaka alatt több száz vagy ezer kérdést és választ lehetne generálni, szétbarmolva vele az oldalt vagy mások kérdéseit, amit folyamatosan moderálni kellene.
2021. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Logikus, köszi
2021. okt. 22. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írta.

Nem teljeseen összeegyeztethető, de az iskolában is 1-5 a jegyek. Így szabták meg. Habár évtizedekkel ezelőtt 1-7 volt. Talán Romániában most is 1-7, ha igazat hallottam.

2021. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. okt. 22. 21:32
 5/5 anonim válasza:
25%
Nekem 5-ös szintem volt és leblokkolták a fiókomat, nem tudtam csinálni semmit mintha nem is regisztráltam volna! Itt vagyok évek óta aztán a moderátorok szépen kirúgnak, szép munka 👏 most regisztráltam ismét 1-es szinten vagyok, kínszenvedés negyed órákat várni, mikor kb csak este érek rá egy órát. Na mindegy, dühös vagyok. Ez az oldal egyre sz@rabb.
2021. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!