Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van egy csomó kérdésnél...

Miért van egy csomó kérdésnél zárójelben az, hogy "kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. "?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem.. Nekem volt már olyan, hogy nem engedte elküldeni a kérdést ez miatt, de másnál elpostolja a kérdést, úgy, hogy ezt beteszi zárójelbe, vagy mi?
2010. szept. 3. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
azért mert hogyha ezt hozzárakja akkor már nem lesz rövid a kérdés és átengedi.:D
2010. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehát nekem nem rakta hozzá magától.
2010. szept. 3. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
nem magától rakja hozzá, hanem a kérdező írja oda, hogy elég hosszú legyen a kérdése.
2010. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem meg nem a kérdező rakja hozzá, hanem ha rövid a válasz, a magyarázat nagyon hosszú, akkor a gép automatikusan teszi oda.. szerintem
2010. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kérdező írja oda h ne legyen rövid a kérdés
2010. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nemnem.. a kérdező írja oda.. :D hogy hosszabb legyen a kérdés és átengedje.. és akkor nem kérdezi meg senki hogy mit írt oda ha pl. valami zagyvasággal (hkcgdsyklgjdél) próbálja meghosszabbítani a kérdést. ezzel a szöveggel ha meghosszabbítja a kérdést, akkor egyértelmű :D
2010. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem magától mondom a kérdező én is úgy szoktam odírni
2010. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is odaírom:)
2010. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A zárójelben lévő szöveget másoljátok be a kérdésbe? Ezt.. elég furcsának találom.
2010. szept. 3. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam kiírni, ha rövid a válaszom. Így az emberek tudják, hogy lent van valami, de nem engedte fel a kérdést alapból.
2010. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!