Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek a GYAKORIKÉRDÉSEK....

Szerintetek a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU oldalon lévő profilok értékelései mennyire valóságot tükrözik?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire releváns valakinek az értékelését figyelembe venni a válaszánál? Simán trolságból le lehet húzni embereket és akkor már fals róla az értékelés amit a rendszer mutat. Úgy is feltehetném a kérést, hogy szerintetek jól működik ez az értékelési rendszer itt?
2021. nov. 21. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Szerinted mennyire a valóságot tükrözi a profilok értékelése? Kb. 100 % valóságot tükrözik az értékelések.
Szerinted mennyire a valóságot tükrözi a profilok értékelése? Kb. 75 % valóságot tükrözik az értékelések.
Szerinted mennyire a valóságot tükrözi a profilok értékelése? Kb. 50 % valóságot tükrözik az értékelések.
Szerinted mennyire a valóságot tükrözi a profilok értékelése? Kb.25 % valóságot tükrözik az értékelések.
Szerinted mennyire a valóságot tükrözi a profilok értékelése? Kb. 0 % valóságot tükrözik az értékelések.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A nagyon tré értékelések alapján (1-2 zöld pipa) jól látszik, ha troll az illető. A közepes-jó értékeléseknél nem lehet tudni, aki sok hasznos (vagy legalábbis népszerű) választ ír, annak az értékelését nagyon nem húzza le egy-egy hülye komment.
2021. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én rengeteget trollkodok, a jelenlegi 2373 válaszom kb. fele nettó trollkodás(kaptam már üzenetet is az oldaltól hogy törölni fognak, amit megúsztam végül), viszont komoly témákban vannak kifejezetten értelmes válaszaim is. Ennek alapján válasz hasznossági százalékom jelenleg 72 százalék, és 86 százalékos a válaszértékelésem. Mivel sokan felpontozzák(hozzám hasonlóan) a nem hasznos, de vicces válaszokat is, ezért lehet ez az eredmény nálam.
2021. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
#2 hát ez marha jó, az enyém is ekörül van, pedig sose trollkodom. nem érdemes itt kibírni trollkodás nélkül :D
2021. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szinte soha nem trollkodom, de megmondom a véleményem.

Ezt aztán szinte mindenki lepontozza.

2021. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mutatnak reális képet a profilok értékelései, mivel egy egyszerű "Mi a kedvenc színed?" kérdésnél is lepontoznak, ha szimplán leírod mi a kedvenc színed.

A legtöbb felhasználó nem hasznosság alapján pontoz, hanem az alapján, hogy egyetért e veled vagy sem.

2021. nov. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
81%
Nem működik jól,mert nem is kell sem a kérdést,sem a választ elolvasni egy lepontozáshoz.Vagyis,arra jár és lepontoz.Csak úgy,mert megteheti.Egyébként,nem egy,nem két olyan lepontozást is láttam,amikor valaki idézett egy törvényt.Arra kapott pirosat.
2021. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!