Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki minősül trollnak itt, a...

Ki minősül trollnak itt, a Gyakori Kérdések oldalon?

Figyelt kérdés

Aki szándékosan piszkálja a másik felhasználót? Vagy aki trágár dolgokat ír, akár a másikról? Vagy aki az esetek nagy részében ugyanarról a témáról ír kérdéseket és válaszokat? Vagy esetleg aki értelmetlen kérdéseket és válaszokat ír? Vagy netán aki rendszeresen használja az oldalt, és miután esetleg letörlik, újra regisztrál egy fiókot?


Mi a troll "pontos" definíciója itt?


Ha a feljebb felsoroltak közül van ami igaz rám, akkor én is troll vagyok? Vagy csak akkor vagyok troll, ha valaki azt mondja rám?



2022. jan. 2. 22:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Aki bajkeverő. És szándékosan megy szembe a szabályzattal, és/vagy a többi felhasználó normáival.
2022. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem úgy használja az oldalt, amire tervezték: vagyis nem segítségkérésre, vagy segítség nyújtásra.

Ezen belül sem kérhet olyat, ami illegális, vagy reklám.

2022. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs pontos definíciója a trollkodásnak, mert mindenre rávágják troll és mindenkinek mást jelent az. Ha én valakivel privátba elkezdek beszélgetni olyan témákról, amik nem mindennaposak és sok embernek megdöbbentő és mélyen beleakarok menni a pszichológia részében, akkor sokan mondják unatkozó troll vagyok. Holott miért lennék troll, ha szeretnék olyasmikről beszélni, amiről sok ember nem beszél még gondolat szinten se.
2022. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
Aki például a "Létezik-e olyan film, amiben...", "Létezik-e olyan program, amivel..."-kérdésekre "Igen."-nel vagy "Létezik."-kel felel, ahelyett, hogy példákat írna.
2022. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen kérdést nem szabad feltenni a szabályzat szerint, szóval az illető nem troll.

Mondjuk határeset...

2022. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
5: Nincs ilyen szabály.
2022. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

Eldöntendő kérdést tilos kiírni.

Ez az.

2022. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
7: Szerintem meg nem az. A mindennapi életben tökéletesen működik ez a kérdezési forma, csak az felel rá "Igen."-nel, aki direkt játszani akarja a hülyét. Elég szomorú, hogy az oldal kiszolgálja az ilyeneket ilyen röhejes szabállyal.
2022. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát... jó kérdés.

Tényleg hozzáállás kérdése, de mindkét oldalról.

Értelmes kérdező ezt kiegészíti azzal, hogy "ha van, kérek példát", vagy eleve ezt írja a kérdésbe, és akkor már tökéletes a kérdése is.

2022. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
9: Láttam már olyat, ahol beleírta, és mégis ugyanúgy voltak, akik "Igen."-válasszal hülyéskedtek. Aki trollkodni akar, az így is úgy is trollkodni fog.
2022. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!