Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Zavar téged, ha ezen az...

Zavar téged, ha ezen az oldalon valaki emojikat használ?

Figyelt kérdés
Akár kérdésben, akár válaszban.
2022. jan. 28. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon zavaró tud lenni
Engem egyáltalán nem érdekel
Nem zavar, nincs benne semmi rossz/én is használok
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Mindenhol zavar, itt különösen.
2022. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar, ha használ egyet, kettőt. De ha telerakja az írását, vagy több az emoji, mint az írás, az béna.
2022. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
😙😄😐😔❤😂😍🤦‍♂️🤷‍♂️😕😱😶🙁🤣🙁🍆🙁👍🤔😕🙁😶🤔😖🤔🤣👏🤷‍♂️🙁👏🙁👏😁🤦‍♂️🤔😄🙁😓🙁🙁😂🙁😥🤮
2022. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok! Az jobban zavar, hogy sokan nem rendeltetésszerűen használják a hasznos, nem hasznos gombot.

Leírtam a kérdésre a választ. Ti nem hinném, hogy jobban tudjátok, engem mi zavar. A mostani 3. választ viszont már törölni kellett volna.

2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Törölni kell a választ mert neked nem tetszik? Az komoly ecsém.
2022. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavar, hiszen semmi kellemetlenséget nem okoz; közömbös számomra. Ami nem szükséges nekem, azt figyelmen kívül hagyom.

Az olvasottak után nem hogy közömbös számomra, hanem kifejezetten jó érzés, hogy nem kell szenvednem miatta. Úgyis képtelenség az én tetszésemre alakítani a világot, háborogni olyan miatt, amit mások megtesznek, míg én, nem. Rossz lehet bosszankodni amiatt, ami nem tetszik, különösen, ha ilyen semmiség; azt remélni, hogy más eltünteti. Elég érett vagyok ahhoz, hogy önmagam küszöböljem ki.

Sajnálom, ha írásom többletbosszankodást okoz.

2022. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem egyáltaláan nem zavar, én is írok emojokat, csak nálam megmaradnak a kettöspont, vesszö, zárójelnek. Táblázatból idemásolni pedíg lusta vagyok.
2022. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én is szoktam. Szerintem van, hogy szükséges is. Hogy aki olvassa az is úgy értelmezze amit írtam, ahogy szántam.
2022. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavar egyáltalán. De megfigyeltem ha valamelyik válaszomba teszek, hogy jobban átjöjjön a téma, akkor le vagyok pontozva.
2022. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Most feltűnt egy pár hete aki több felé előfordul és minden válaszát szó szerint teleteszi ilyen apró képecskékkel. Mondatok elé, közé, díszitgetni. Hát az már picit azért zavaró.


De önmagában ha valaki használ párat az egyáltalán nem.

2022. jan. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!