Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlődnek fiókok?

Miért törlődnek fiókok?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már velem, hogy beszélgettem itt valakivel, majd amikor másnap válaszoltam, az alábbi üzenet fogadott:


"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Ilyenkor az oldal adminjai tiltják ki a felhasználót? Ha igen, miért?

Vagy az illető dönt úgy, hogy törli a fiókját? De miért döntene így ilyen hirtelen?

Ha jól tudom, azt nem látnám, ha letiltana.


Bármi tipp, ötlet?



2022. febr. 15. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve csak válaszoltam volna, de ugye nem tudtam már.
2022. febr. 15. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Törölte magát.
2022. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Aki privátozik, az általában alapvetően a szexualitásban szokott. Ott pedig a pasik nagy része időről-időre cseréli a profilját mikor már nagyon ismerik.

Vagy pedig szabályszegő kérdést írt ki, már sokadjára, ami miatt tiltották.

2022. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2: de ilyen hirtelen, egyik napról a másikra, se szó se beszéd? Én elég régi motoros vagyok itt, volt hogy hosszú ideig nem néztem ide, aztán visszajöttem, de törölni sose jutott eszembe a fiókomat.


#3: férfi vagyok, lányokkal fordult ez elő többször, legalábbis most kettő alkalom fixen beugrik.

2022. febr. 15. 23:06
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
93%
#4, ők fixen férfiak 😂😅
2022. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Van olyan, hogy valaki frissen regisztrált és nem szimpi neki az oldal, vagy felhúzta magát egy válaszon stb.

Aki hirtelen eltűnik, azt általában a modik takarítják el az oldalról, mert megszegre az oldal szabályzatát. Akár több fiókja van, akár vitázott, akár privátban csinált másoknak nem tetsző dolgot, törölhetik. Ne tévesszen meg az sem, hogy lányok, ez a Gyakori, itt sok minden előfordul, olyan is, hogy valójában nem is lány az illető.

2022. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 és #6: Nyilván biztosra nem tudhatom, de nem hinném a téma alapján, hogy magukat lánynak kiadó fiúk voltak az illetők.
2022. febr. 16. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Törölte magát, vagy modik törélték.
2022. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És erre egy újabb ilyen. Írja, hogy szívesen ismerkedne, erre másnapra már nincs meg a fiókja. :D
2022. febr. 21. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!