Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A magánban trágárkodókat is...

A magánban trágárkodókat is törlik a moderátorok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy én letilthatom, hogy engem ne zaklasson (le is tiltom, nyilván), de másokat meg simán zaklathat?... Illetve ha valaki magánban megírja, hogy még nincs is 16 éves, akkor is törölhetik, vagy amit magánban ír, az nem számít?

2022. márc. 11. 21:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a screenshotot a moderatoroknak e-mailben.
2022. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Jó, de mi várható? Amit magánban ír valaki, azt is figyelembe veszik? Egyébként látni nem látják, csak ha elküldöm a képernyőképet?
2022. márc. 12. 09:41
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Küldd el és letiltják.
2022. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
A modik nem látják a privát üzeneteket, sőt, a kérdéseket, válaszokat sem figyelik. Azért van jelentő gomb, hogy a felhasználók hívják fel a modik figyelmét, ha valakivel valami nem oké. Ha be tudod bizonyítani, hogy 16 éven aluli, vagy bármi olyan jellegű gond van vele, ami az oldal szabályzatával durván szembe megy, akkor törlik az adott felhasználó fiókját. Bizonyítéknak kell screenshot/képernyőkép.
2022. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

A képernyőkép kevés, mert úgy tűnik, nem tudják, mi az, hogy szövegkörnyezet...

Egy ilyenből nekik nem egyértelmű, hogy hány éves az illető, mert "csak egy számot" írt:

- Hali, 17 éves vagy?

- 14.

Ez nekik csak egy szám...

2022. márc. 12. 11:53
 6/38 A kérdező kommentje:
Még rosszabb hírem van: csak az számít, amit nyilvánosan írnak, az nem, amit magánban, tehát szabad a gazda, magánban lehet trágárkodni...
2022. márc. 12. 12:37
 7/38 anonim ***** válasza:

Nemérted,??

magánban letiltod és nemjelenik meg ha küld valamit!

2022. márc. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Nemérted,??"


Nemérted,??

"Azt tudom, hogy én letilthatom, hogy engem ne zaklasson (le is tiltom, nyilván), de másokat meg simán zaklathat?..."

2022. márc. 16. 06:11
 9/38 anonim ***** válasza:
🤷‍♂️
2022. márc. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
53%

8: és te valami jótündér akarsz lenni, aki mindenkit megvéd a potenciális zaklatókról? Honnan tudod egyáltalán, hogy másokat is zaklat?

Mindenki le tudja tiltani, akit zavar. Ennyi.


De megírtam neked, hogy mi a megoldás. Screenshot, és e-mailben elküldeni a modiknak. Törlik a felhasználót.

2022. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!