Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elhagytam a régebbi gyakori...

Elhagytam a régebbi gyakori kérdések regisztrációt, a telefonom úgy látta jónak, felesleges adatok törlése: Nem ugrottak be az adott email és jelszó, amiért újra kellett regisztrálnom. Hogy töltöm át adataimat: kérdés és válaszok, az új oldalamra?

Figyelt kérdés
A felhasználó nevemet nem adták vissza, más személyként tartanak nyilván új név kellett és minden kérdésem elúszott. Hogy hekkelem meg régi jelszavamat?

#Jelszóhiány=új felhasználónév= nem engedik a régi adataim
2022. márc. 16. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért őrzi meg a gyakorikérdések rendszere a felhasználóneveket. Egy felhasználónévvel csak egyszer regisztrálhatok. Sz ig. szám egyszerűbb lenne
2022. márc. 16. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod athuzni, hiszen egy uj fiokot keszitettel. Semmilyen modon nem tudod bizonyitani hogy a regi is a tied volt, hiszen se a mail cimet, se a jelszot nem tudod hozza, ugyhogy el is felejtheted.


A szig. szam, egyeb szemelyes adatok tarolasahoz, kezelesehez sokkal szigorubb adatvedelmi szabalyok tartoznak, ugyhogy egy anonim oldal eseten azt is elfelejtheted.

2022. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az e-mail címével általában tisztában van az ember, hiszen azt adja meg mindenhol amikor regisztrál. Ha jelszót elfelejted, akkor kérhetsz jelszóemlékeztetőt amit kiküldenek az e-mail címre, és akkor vissza tudsz jutni a fiókodba. De ennek is feltétele, hogy az e-mail fiókodba be tudj lépni (ismered a felhasználónevet és jelszót). Ha nem tudod ezeket az adatokat, akkor lényegében az összes fiókból ki tudod így zárni magad, nem csak innen.
2022. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző nevedet nem megőrizte az oldal, hanem még mindig létezik.

Áthozni sehogy nem tudod a cuccaidat. Max. rákeresel a fontosabb/amikre emlékszel kérdéseidre, és beállítod figyelt kérdéseknek.


Én pont a hasonló szituk miatt szoktam le az adatok megjegyeztetéséről. Mostmár inkább mindenhova minden alkalommal belépek. De nem akarok egy esetleges rendszerújratelepítésnél vagy valaminél így járni.

2022. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

":Áthozni sehogy nem tudod a cuccaidat. Max. rákeresel a fontosabb/amikre emlékszel kérdéseidre, és beállítod figyelt kérdéseknek""



Igen ennyit lehet tenni!

2022. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!