Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy van az, hogy itt általába...

Hogy van az, hogy itt általában hullámokban jönnek az új felhasználók?

Figyelt kérdés

Leginkább a szexualitást meg a felnőtt kapcsolatok rovatokat olvasom. Már nem először vettem észre, hogy egyszerre van sok új felhasználó, aztán meg sokáig semmi. Esetleg elvétve egy-egy. Majd megint egyszerre sok.

És nem egy új ír sokat :) Mert a válaszokból kiderül, hogy több különböző.



2022. ápr. 1. 22:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Már nem először vettem észre, hogy egyszerre van sok új felhasználó..

--Ezt hogy veszed észre? mert én csak a kérdéseket látom, abból meg nem tudom leszűrni, hogy a kérdező épp nemrég regizett, kivéve ha a userneve kint van ami új. Amúgy nem tudom, megunják az oldalt vagy visszajönnek. Velem is volt ilyen de nem a szexualitás témákat nézem, hanem családi kapcsolatok (ami mostanában néha kihalt, van hogy fél napig nemjön új kérdés se, aztán sok troll van).

2022. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A válaszánál még nincs értékelése.

Pl. te is vagy új vagy vagy nagyon keveset írsz ebbe a kategóriába, mert jelenleg neked sincs értékelésed.


Egyébként sajna az egész oldal haldoklik, nem csak a családi kategória :(

2022. ápr. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!