Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 3.szint eléréséhez mindenképp...

3.szint eléréséhez mindenképp kell kommentelnem?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy inkább csendes módban használom az oldalt és inkább magamnak kérdezek és csak ott válaszolok ha kell a kérdéshez, de amúgy semmilyen kérdésre nem válaszolok. Korábban válaszolgattam de pár hülye miatt lecsúsztam párszor szintet és emiatt nem akarok. De ahogy látom a 3.szinthez meg kell hogy a válaszok hasznossága is meg legyen?


A következő szinthez szükséges:

Regisztrációd legalább 7 napos.


Válaszaid száma legalább 20 (22 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 10 (7 kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 40% (jelenleg még nem kiértékelt)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 10% (jelenleg 0%)


Akkor gondolom válaszolom kell és utána lesz kiértékelhető? Hogy érhetném el, hogy ne legyen rossz a hasznosságom? Milyen kategóriákban lehet válaszolni úgy hogy felpontoznak?



2022. ápr. 2. 03:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütésfőzésnél, is rendesek vannak!
2022. ápr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy hogy szinte full trollban nyomom 2998 válasz után a válasz HASZNOSSÁGI😝 mutatóm 72 százalék és 86 százalék a válaszértékelésem.Nem kell komolyan venni ezt az oldalt,nem kell itt senkinek megfelelni. Azt kell leírni amit gondolsz,nem azt amit az emberek szerinted hallani szeretnének. Ha f@szság akkor f@szság.Ha lepontoznak akkor lepontoznak,voltak olyan válaszaim amire vagy harminc pirosat kaptam,tudtam is hogy így lesz de nem hagyhattam ki hogy hergeljem a népet. Sokszor az ilyen válaszok robbantják be a diskurzust egy kérdés alatt és végülis erről szól az oldal.A teljesen haszontalan viszont krva vicces válaszokat sokszor felpontozzák,ha van némi humorérzéked akkor úgyis jönnek majd a zöldek. Te is értékelj minél több választ,azt is jegyzi a rendszer.
2022. ápr. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Trollba nyomod és ilyen jók az értékeléseid!!??

Én tisztességes vlszló vagyok és lefelé húzok feszt!

2022. ápr. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.Mi az hogy trollba? Én nem írtam ilyesmit..nem is szándékom trollkodni.
2022. ápr. 2. 05:40
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nemneked írtam
2022. ápr. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5.Ja akkor oké :)
2022. ápr. 2. 05:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kájások, állatok, kert, kategóriában vannak rendes tagok
2022. ápr. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

#3 A trollok sem egyformák. Az ilyen trollok jófejek, mint a #2.

Én spec őket csípem.

2022. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Jó rossu minőség van már itt az biztos!
2022. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És hol látszik, hányadik szintű valaki? Telóról nézem, de hiába túrtam fel a toplistás helyezések oldalt, nem látom sehol.
2022. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!