Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon (gyakorikerdes...

Ezen az oldalon (gyakorikerdesek.hu) lehet olyat csinálni, hogy a megadott kulcsszavakat a kérdés kiírása után kiegészítjük, azaz még adhatunk meg pluszban kulcsszavakat (utólag)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos nem lehet ilyet csinálni.

2022. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerencsére nem lehet ilyet csinálni.

Szerencsére a kiírt kérdést utólag már nem lehet módosítani, mert ez - ahogy azt már hatmilliószor megbeszéltük - komoly visszaélésekre adna okot.

Gondolkodj mielőtt kérdezel, ilyen egyszerű.

2022. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1. Köszi szépen!


#2. Tanulj meg olvasni, aztán szöveget értelmezni. Gondolkodj, mielőtt írsz. (Nem a kérdésről volt szó, hanem a kulcsszavakról.)

2022. ápr. 12. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Értem a szöveget.

A kulcsszó a kérdés része.

A kérdés a címtől a kulcsszavakig tart.

Bármely komponens utólagos módosítása visszaélésre ad lehetőséget.

Érted már vagy leírjam harmadszor is, lassabban, csupa nagy betűvel?

2022. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Az általam feltett kérdésből egyértelmű volt, hogy az nem magára a kérdésre, hanem kifejezetten a kulcsszavakra vonatkozik. A szó hagyományos értelmében kérdeztem, mint az érthető is volt mások számára. Egyértelmű. Szótár használatát javaslom.

Cím pedig itt eleve nincs is...

#2. hsz-ban pedig nem komponenseket emlegettél, hanem a kérdést. Utólag felesleges szépítgetni azt, amit nincs értelme. Tudod, mint ahogyan a kérdést sem változtatjuk meg utólag.

Nyugodtan írj még, ha szeretnél, felőlem írhatsz. Vagy, ha azt írom, hogy ne írj, akkor majd nem írsz? Kipróbáljuk?

2022. ápr. 12. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor csak a te kedvedért:

Szerencsére a kiírt kérdést, annak kifejtését, az esetleges szavazást vagy kulcsszavakat utólag már nem lehet módosítani, mert ez - ahogy azt már hatmilliószor megbeszéltük - komoly visszaélésekre adna okot.

2022. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet sajnos ilyet csinálni, pedig tényleg hasznos lenne. Illetve eleve csak 6 kulcsszót lehet már megadni.
2022. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6. Nem az én kedvemért írtál, hanem a magadéért. Látod, más hozzászólók tudnak beszólások nélkül írni, neked ez egyik hozzászólásodban sem sikerült.

Most is leírom: nem én fogalmaztam helytelenül, hanem te. Ezt bárki érti - rajtad kívül.


#7. Oké, köszi szépen!

2022. ápr. 12. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Tehát ha te szólsz be az oké, ha reagál rá az ember, akkor meg picsogni kezdesz. Ügyes, ügyes.
2022. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem így volt, te szóltál be eleve. De kiforgathatod továbbra is felőlem.
2022. ápr. 14. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!