Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány pontotok van itt GYIK-on,...

Hány pontotok van itt GYIK-on, és mi szerintetek az oka? Neked jelenleg -232 pontod van. Ezzel az eredménnyel 0. vagy a toplistán.(?)

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

Itt nézhetitek meg, én ki tudja hány éve használom, most jött szembe.

Szóval milyenek vagytok? Miért pontoznak fel, ha sok pontotok van, és miért le szerintetek?


Egyébként az első helyezettet leköröztem 0.-ként. ;)



2022. ápr. 19. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Mainstream-követő vagyok felpontoznak
Kedvére teszek mindenkinek felpontoznak
'Állatvédők' lepontoznak
A valóságot nem szépítem lepontoznak.
QWERTY kisebbségek miatt lepontoznak
Illedelmes vagyok
bunkó vagyok
Nem foglalkozok vele, megmondom a tutit. FEL
Nem foglalkozok vele, megmondom a tutit. LE
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Negatív pontot szerezni nem szép dolog.

Mit csináltál?

2022. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

125.889 pontom van. 65. vagyok a listàn.


Én elsősorban a vicces sztorikat pontozom fel. A hülyeséget, seggnyalós vàlaszokat, személyeskedéseket meg le.

2022. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, legalábbis nálam, biztosan hibás az a toplista, amit mutatsz.

Nekem a „Toplistás helyezéseid”-ben az utóbbi 30 napban 55 pontom van szavazásért, miközben az általad linkelt all-time toplistán, lassan 2 év alatt, mióta szavazni lehet, szavazásért 0 pontom van. Szavazásért nem lehet mínusz pontot kapni, úgyhogy ha soha előtte nem szavaztam volna, akkor is 52-nek kéne lennie. A soregyenleg jó az all-time toplistán (a kérdés-, válasz- és értékelés pontszámok összege egyenlő az Össz pontszámmal, úgyhogy nem csak nem mutatják a szavazásért kapott pontjaim, hanem be sem számítják az össz pontszámba. (Látom az all-time toplistán, mert benne vagyok az első 500-ban.)

Ezek alapján a többi pont és a helyezés, vagy annyi amennyit írnak, vagy nem; azoknál nem lóg ki a lóláb.

2022. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
A régi toplistán nincsen szavazás.
2022. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

✎ 4/ anonim válasza: [A régi toplistán nincsen szavazás.] 2022. ápr. 20. 08:26

De, van. Az all-time toplista linkje regi-toplista szövegrészt tartalmaz: https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

És van szavazás oszlop, és vannak is pontok szavazásért, a linken megnézhető, de képen részletek: [link]

2022. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Neked jelenleg 22348 pontod van. Ezzel az eredménnyel 1164. vagy a toplistán.
2022. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 29ezer pont körül állok most, 809. a toplistán. Régen előrébb szerepeltem (top200), na meg rekorder voltam szavazásban, de belefáradtam, feladtam, meg közbeszólt sajnos a suli. Szamítástechnika és Politika kategóriában voltam a legaktívabb.
2022. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
24636 pontom van. Teljesen változó, hogy pontoznak. Előfordul, hogy a teljesen korrekt tényszerű válaszaimat lepontozzák, de olyan is, hogy egy gyorsan odavetett választ meg sokan pontoznak fel. Van egy 50% értékelő, aki mindig mindenkit lepontoz, függetlenül a választól. Szóval nehéz itt úgy válaszolni, hogy valaki ne pontozzon le, de igazából nem érdekel. Én tudom, hogy igyekszem a tőlem telhető legpontosabb válaszokat adni és a véleményeimet is úgy megfogalmazni, hogy senkit ne sértsek meg vele. Ha ennek ellenére valaki lepontoz, hát legyen boldog tőle.
2022. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az a QWERTY kisebbség?


Amúgy engem random pontozgattok. Néha nulla %-os a tök jó válaszom, máskor a hülyeség 100%.

2022. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
200 pontom van jelenleg, új kari (előzőt töröltem, nem bannoltak). Nem szépítem a valóságot, de nem pontoznak le annyian. Kulturált módon szoktam kommentelni és válaszolni.
2022. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!