Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Leromlottak a kövi szinthez...

Leromlottak a kövi szinthez szükséges feladatok, hogy tornázzam fel?

Figyelt kérdés

Korábban egész jó 84%-on voltam, de páran lepontoztak pedig eddig olyanokat válaszoltam mint a többiek amiket sokan felpontoztak, nem is értettem :D Meg töröltettem 1 kérdésemet mert később eszméltem, hogy túl sok információt adtam meg amiről kicsit felismerhető lennék.

Most így vagyok:

Válasz hasznossági százalékod legalább 40% (jelenleg 79%)

Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 10% (jelenleg 4%)


A törölt korábban 0 volt és remélem, nem lesz több, nem sok kell a kövi szinthez.


Hogyan lehetne növelni a százalékot, hogy jobb válaszokat adjak? Már nem tudom milyen kategóriákban adhatok úgy, hogy nem pontoznak le. Segítenétek ebben? Milyen kategóriákban írjak és hogyan, hogy több jó százalékom legyen?



2022. ápr. 22. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért annyira fontos ez neked? A kérdésed alapján ígyis csalással jutottál el eddig. Olyan kategóriákban mozogj, illetve olyan kérdésre válaszolj csak, amihez valóban, érdemben hozzá tudsz szólni.
2022. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1..Miből veszed hogy csalással? bár ha te ilyesmit hiszel, magyarázkodhatok neked...de közlöm semmi csalás, egyszerűen olyanokat válaszoltam mint mások és így jó lett a hasznosságom de kzöben válaszoltam olyanra is ahol leszavaztak többen...ennyi, de köszi a további részét a válaszodnak.:)
2022. ápr. 22. 14:13
 3/8 A kérdező kommentje:
1.Amúgy annyira nem fontos, de itt elvileg bármit kérdezhetek, és én ezt kérdeztem. Az hogy ez fontos nekem az neked ne fájjon ;)
2022. ápr. 22. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas vagy!
2022. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.:D köszi! nagyra becsüllek, de nem véleményeket kértem ;)
2022. ápr. 22. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Tiéd az utolsó kérdés ez előtt a kategóriában, és elég részletesen leírták már egyszer:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1170687..


Olyan szinten senki nem fogja majd a kezedet, hogy kategória, kérdésre pontosan leírja hogy hol és miket válaszolj. Ebből a görcsös megfelelni akarásból próbálj engedni. Semmi nem lesz abból, hogy nem 84% a hasznosságod hanem mondjuk csak 81%. Minél több választ fogsz adni, annál jobb egyenlítődik ki a helyzet, és minél kevesebb válaszod van még, annál nagyobb ugrások lesznek a napi frissítések után, mivel kevés anyagból tud az oldal statisztikát számolni.

2022. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.ok!
2022. ápr. 22. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha 5. szinti levi, akkor a kövi szinthez semmi se kell, mert nincs.

Ha alacsonyabb szinti levi, akkor le van iri, hogy mi kell a kövi szinthez. Elolvasi, és ha érti magyar, akkor tudni fogi, mi kell. És csodálkozni kezdheti: jé, a kövi szinthez nem kell 70%-nál magasabb válaszadási százalék, még 5. szinthez se. A kövi szinthez szükségtelen növelni a 79%-ot.

2022. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!