Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nek tek is tetszene, ha itt...

Nek tek is tetszene, ha itt gyiken lenne lehetőség a válaszokban képek feltöltésére?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire lenne ez bonyolult. A tárhely gondolom korlátlan úgyis.

Nektek tetszene?

(Én sokszor szeretnék olyan képet rakni kommentbe, ami a neten nincs fent vagy nem találom és a gépemről fel tudnám tölteni.)


2022. máj. 10. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, tetszene
Nem, felesleges
Egyéb, leírom
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mennyi farok fotó lenne? Mint égen a csillag. Meg mindenféle gusztustalan dolog. Tök felesleges.
2022. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy korlátlan a tárhely?
2022. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem korlátlan a tárhely, annak a jogi felelősségét pedig nem sokan szeretnék felvállalni, hogy a szerverükön bárki bármilyen tartalmat elhelyezhet. Amire neked szükséged van és már száz éve létezik, az a képfeltöltő szolgáltatás (google: képfeltöltés). Vannak direkt az erre a célra készült tárhelyek, ahová betallózhatod a nálad lévő képet, felrakja a netre, a rá mutató linket pedig beilleszted ide egy hozzászólásban.
2022. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

- Miért lennének farkas képek? Az ilyeneket privátban szokták küldeni, nem?

Meg amúgy is benne van/lenne a szabályzatban, hogy tilos.

- Miért ne lenne korlátlan a tárhely egy ekkora oldalon? Én egy random kisvállalkozó vagyok és még nekem is korlátlan tárhelyem van, 2000 Ft/hó nehogy már ne férjen bele a gyakorinak.

- Képfeltöltő szolgáltatás körülményes, pocsék. Google nem mindig találja a képet, ill. lehet saját kép is, ami alapból nincs fent a neten. Facebookon, fórumokon is van már képfeltöltési lehetőség, olyan oldalakon is mint pl. a Liked. Akkor itt miért ne lehetne?

2022. máj. 10. 15:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy lehetne úgy is, mint a képfeltöltős oldalakon, hogy x idő után törlődnének a képek.
2022. máj. 10. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
2000 Ft/hó korlátlan. Ne tedd magad nevetségessé.
2022. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem én teszem magam nevetségessé, te vagy fogalmatlan és ostoba. De tudod, mit, hazudtam: 2500 Ft. Megkövetlek.
2022. máj. 10. 15:54
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Toporzékolj egy picinyét. Bizonyára fogalmatlanságom miatt kapok havi rendszerességgel fizetést. Picit értek hozzá, nyugi.

De ha megmutatod nekem azt a tárhelyet, akkor megkövetlek, ígérem!

Írhatod privibe, hogy ne legyen reklám.

2022. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát ehhez biztos nem értesz.

Attól még máshoz érthetsz, nyugi.

Nem kell leragadni a magyar szolgáltatóknál.

2022. máj. 10. 16:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy le kell?

SSL, legújabb PHP, adatbáziskezelés, saját szerver vagy VPS, mindent be tudsz magadnak konfigurálni a szerveren, semmi korlátozás nincs scriptek stb. terén, és korlátlan is. De mondom, meghajolok előtted, ha mutatsz nekem ilyent.

2022. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!