Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan alakítanád át a kategór...

Hogyan alakítanád át a kategóriák struktúráját az oldalon?

Figyelt kérdés
Hogyan alakítanád át a kategóriák struktúráját az oldalon? Áthelyeznél alkategóriákat, alakítanál ki újakat?

2022. máj. 10. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Megszüntetném az ezot és a humort. Aki ezotérikus dolgokat ír bárhova, vagy humort erőlteti, azonnal bannolnám.

Valahogy egyértelműbbé kellene tenni, hogy az Utazás az csakis az üdülés, pihenésről szól. Nem tömegközlekedés, nem külföldi munka keresés, nem végleges kiköltözés helye.

Biztosan lenne még, amin változtatnék bőven.

2022. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a júzereket nem lehet átnevelni...

Az "üzlet" kategóriában írják ki egy csomóan, ha valamelyik bolttal kapcsolatos infókat keresnek. Pedig ez szerintem alapvetően nem az az "üzlet" lenne....

2022. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
És bevezetném a véleménykérdéseknél a pontozást. Vagy büntetném a lepontozást.
2022. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A trollokat és céltalan lepontozókat büntetném.

A kategóriáknál ismertetőt tennék ki.

2022. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden kategória alján van ismertető, csak senki nem nézi


Egy rövid mondatban le lehetne írni a lap tetején.

2022. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Nem minden kategóriánál van.
2022. máj. 10. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Történelem, földrajz kategória magában is kellene, sose tudom hogy hova írjak ki ilyen jellegű kérdést, történelem jobb híján megy a politikába vagy a tudományokba, a földrajz meg az utazásba, de tudom hogy nem ott a helyük, csak semmi jobb hely nincs neki.

A gyerekvállalás kategória felét ki lehetne dobni, semmi értelme külön kategóriát fenntartani ilyeneknek hogy fogzás, tápszeres etetés meg hasonlók (főleg úgy hogy mint mondottam volt közben meg olyan alap dolgok nincsenek mint történelem). A fogyókúrák meg nem értem miért főkategória, mehetne az egészség vagy az ételek, italok alá alkategóriának. A Tini párkapcsolatokra meg semmi szükség lévén 16 alattiak már nem is használhatják elvileg az oldalt.

Hirtelen ennyi jut eszembe de tuti lenne még ha többet gondolkodnék rajta.

2022. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, jó higy írod az egészséget.

Dohányzás. Jó legyen, de tilos legyen a dihányzást elősegítő kérdés és válasz. Milyen betegségeket okoz, hogyan lehet leszokni és hasonlók.

A milyen cigit vegyek legyen tilos.

2022. máj. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3.ban pont az ellenkezőjét írtam, annak amit szerettem volna, így semmi értelme.

Tehát, ha a kérdező a véleményünkre lenne kíváncsi, ott letilthassa a pontozást.

Te szereted a fasírtot?

Igen 100%, Nem 0% vagy bármi e kettő között.

Ha arra vonatkozik a kérdés, hogy én hogyan gondolom, azt csak én tudhatom. Akkor is így van, ha a többséghez hasonló és akkor is, ha ellentétes.

Ha olyan feleletet adok, hogy Mi van büdös paraszt, még soha nem ettél rendes kaját? - az nem a kérdésre felel, és lehet jelenteni.

2022. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevesebb moderáció kéne. Még olyan kérdésemet is törölték már, ami teljesen komoly volt.


Múltkor például az állatok kategóriában pár napja volt egy kérdés, hogy mit lehet tenni ha egy kutya megtámad.vagy valami hasonló. Kb 2 3 hosszú kommentemet, és rengeteg másikat kitöröltek. A fél thread eltűnt, mire leírtam az utolsó válaszomat, aztán javítani kellett, hogy hányas válaszok az enyémek, és új kommentet hagynom, mert törölve lett csomó minden, és pl x komment már nem az enyém volt.


Meg kéne lennie opciónak, hogy szerkeszteni lehessen a válaszokat, persze úgy, hogy lehessen látni, mi lett átírva

2022. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!