Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megszedtem a GYIK szabályzatát?

Megszedtem a GYIK szabályzatát?

Figyelt kérdés

Az van, hogy régen volt egy GYIK-es fiókom amit kitöröltem.

Kb 8 nap múlva meggondoltam magam és újraregisztráltam az oldalra ugyan azzal az email címmel amit még a régi már törölt fiókomon használtam.

Felhasználó névként nem ugyan azt a nevet adtam meg amit a régi már törölt fiókomnak volt.

A kérdésem az lenne, hogy ezzel én megszedtem a GYIK szabályzatát?

A GYIK szabályzata azt írja, hogy mindenkinek egy fiókja lehet.

Nekem egy fiókom van.

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy azért mert én a régi fiókomon amit már kitöröltem ugyan azzal az email címmel regisztráltam kitörlődhet a mostani fiókom, csak azért mert megegyezik a két fiók email címe?

A válaszokat előre is meg szeretném köszönni.

Most lehet, hogy ez lesz itt az utolsó kérdésem. :D



#gyik #törlés #fiók #szabályzat #Szabályzat megszedése
2022. máj. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szegted meg, csak egy fiókod van egy időben.
2022. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak azért mert megegyezik a két fiók email címe?"

Nincs egyezés, mivel az előző fiók már nem létezik.

2022. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve meg tudná mondani valaki, hogy a moderátorok tudják azt, hogy ez elött a fiók elött volt egy másik fiókom. Illetve tudják a régi fiókom felhasználó nevét?
2022. máj. 12. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnának ilyeneket, hogy lehetne újraregisztrálni kitiltás után?
2022. máj. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sütik és IP cím alapján esetleg tudhatják, hogy volt előző fiókod, de ha betartják a GDPR-t, akkor nem tudják, hogy ezzel az email-címmel volt regisztrálva és a felhasználó nevedet sem tudják. Valószínűleg betartják, elvégre elég sokra büntetnek, ha nem...
2022. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

6-os.

?

2022. máj. 13. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi közöm a céghez, így csak kívülállóként.

A moderátor, az admin rendszerint nem ugyanaz, a jogosultságuk sem azonos. Az admin, szuperadmin elsősorban a technikai részér felel. Neki mindenhez van hozzáférése.

De a jelszavakat pl. ő sem látja. Adatbázisból sem tudja kibányászni.

A moderátor a tartalomért felel. Mi az amit esetleg törvényi kötelezettsége jelenteni, törölmi, módosítani stb.

Egyiknek sem kell látnia sem a felhasználónevet, sem az e-mail címet. IP-t sem stb.

Ha a cég szándéka az, hogy egy e-mailcím csak egyszer legyen használható, és soha többet, akkor a programozó oldja meg.

Tárolódik egy adatbázisban. Ha újra reggelsz, akkor nem engedi. Nem kell hozzá emberi beavatkozás.

Ugyanez vonatkozik élő regisztrációra is. Ha már egy címhez tartozik felhasználó, nem engedi másik névvel is megtenni.

Önműködő.

Lehetne IP-címet is fehér/feketelistára tenni, de sok haszna nincs. Legfeljebb olyan, hogy csak magyar vegpontról iratkozz fel.

Kézi vezérlésre jelentett dolgoknál lehet csak szükség.

Ami az adatvédelmet illeti: Ha a felhasználó 5 évig passzív, automatikusan törölni kell. Ha kéri, akkor azonnal.

Ha 5 éven át be sem jelentkehtél soha, megy a levesbe az adatod. De ha lejárat előtt egy nappal bejelentkezel, akkor újra kezdődik az évek számolása.

2022. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!