Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tud.valaki a gyakorihoz...

Tud.valaki a gyakorihoz hasonló, anonim oldalt, értelmesebb emberekkel?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kiírt kérdéseimre itt sajnos nem kapok választ. Általában vagy közhelyet mondanak az emberek, vagy csak trollok írnak, vagy egyalatalán nem kapok választ. Annyi, hogy magyar oldalt keresek.
2022. máj. 12. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen temakör?
2022. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Index Fórum
2022. máj. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon van a GYK-nak kifejezetten versenytársa, vagy helyettesítője. Az Index fórum sem feltétlenül az, hiszen az inkább amolyan témáról, témakörökről-beszélgetős jellegű, ott hosszútávú topikoknak meg témáknak van helye, nem annyi hogy kérdés - válasz.

Ráadásul nem is minden témakör található meg az indexen, csak egy példa, a babás fórum, már lassan 10 éve kihalt, azelőtt sorra mentek az X évi nyári/őszi/téli babák, most meg már nincs. Nyilván a felhasználók egy része átvándorolt facebook csoportokba...

2022. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Redditnek van magyar részlege.
2022. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Reddit


Amúgy mindegy hová megy az ember online/offline-n is, mindenhol ugyanaz a helyzet:

Értelmes ember kevesebb.

2022. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elsősorban természettudományok és pszichológia. Ha valaki esetleg olyat ismer, ahol csak az egyik van, de kifejezetten arra, az is jó.
2022. máj. 13. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
6: lényeges pontosítás kellene: komoly természettudomány, vagy alternatív...?
2022. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mire gondolsz. De szerintem komoly.
2022. máj. 13. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:

8: alternatív alatt mindenféle önjelölt feltalálók és hasonlók "felfedezéseit" értettem. :)

Tele van a GYK is ilyen kérdésekkel. Hogy pl. rájött, hogy nincs is gravitáció, vagy hasonló... :)))


Tessék, itt találsz a szakirányodnak megfelelő topikot - ott simán felteheted a kérdésedet:


[link]

2022. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez esetben nem erre gondoltam, köszönöm a linket.
2022. máj. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!