Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kérdés törlésnél miért nem...

Kérdés törlésnél miért nem részletes, személyre szabott üzenet jön? Szerintetek is jó lenne, ha részletesebb, pontosabb indoklás lenne?

Figyelt kérdés

A felvetést arra értem, hogy amikor törölnek egy kérdést, a teljes ablakos piros üzenetben - ami a törlésről szól - jellemzően sablonindokok vannak csak:

- "nem felelt meg az oldal szabályainak"

- "az oldal ebben a témában nem kíván információt adni"

- "korábban már egyszer kiírtad"

és ilyen hasonló indokok, amivel a felhasználó nem jut előrébb, ha nem szándékos szabályszegés történt.

Éppen ezért, felvetem, hogy szerintetek is jó lenne, ha a törölt kérdésnél, részletesen, kérdésenként eltérően meg lenn indokolva, hogy pontosan mi volt a probléma a kérdéssel? (off téma, provokáció, törvényellenes dolog, személyeskedés, személyiségi jogok, hirdetés, reklám, kitaláció stb. - csak pár példa. Az ismétlődő kérdésnél pedig a kérdés linkjét, amit úgy gondolnak, hogy előzőleg is én írhattam ki)

Szerintem nem volna nagy többletmunka a rendszerüzenet helyett "élőben" írni 2 mondatot a szabályszegésről, és sokkal célravezetőbb lenne, a pontos rámutatás a szimpla "nem felelt meg a szabályoknak" helyett. Egyetértetek?



2022. júl. 25. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én egyetértek, viszont a Közösségi Irányelvekben le vannak írva az oldalra vonatkozó szabályok. Ha azt elolvasod, akkor tudni fogod hogy milyen kérdést szabad kiírni és milyet nem.
2022. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert rengeteg plusz erőforrást, új munkaerő fizetését igényelné, és nem lenne valódi haszna, csak a retardok és trollok kényeztetése.

Pontosan tudja az esetek túlnyomó többségében az illető, h miért lett törölve a kérdése.

2022. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Mert az esetek többségében ennyi elég, az illetö meg tudja keresni a szabályzatban, mi volt a probléma.

Ha netán végképp nem talál semmit, akkor írhat a moderátoroknak.


De ha a moderátorok minden egyes tiltáshoz részletesen válaszolnának, legalább ötször annyi embert kellene felvenni, rengeteg és nagyrészt fölösleges plusz munka lenne.

2022. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hozzáfűzve ahhoz amit előző válaszolók elmondtak előttem: rengeteg ember sose fog olyan választ elfogadni ami nem egyezik a világképükkel vagy az ő narrációjukkal, ezért teljesen értelmetlen hosszasan fejtegetni egy törlés okát.
2022. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!