Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne, ha az...

Szerintetek jó lenne, ha az értékelést vissza lehetne vonni?

Figyelt kérdés
Nekem már volt olyan nem egyszer, hogy mellényomtam. Szerintetek is ió lenne, ha 1x vissza lehetne vonni, és máshogy értékelni?
2022. szept. 3. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Jó lenne
Nem lenne jó
Nincs értelme, hülyeség
31 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert vissza lehet élni vele. Aki a pontszámokra utazik, egyszerűen átváltoztatja a többségnek megfelelően az értékelését. Ha van egy hasznos és objektíven jó válasz, de 1-2 troll előbb jelenik meg alatta, akkor a birka tömeg majd elmegy utánuk és szín alapján kezd el pontozni, vagy utólag átrakosgatni az értékelését hogy abból ő profitáljon.

Rendezd le magadban a félrenyomás miatti bűntudatot, 1 félrenyomás nem fog kárt okozni semmiben. A tömeges manipuláció lehetősége viszont többet ártana, mint használna.

2022. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem lenne jó.

Sokkal jobb lenne, ha a kedves felhasználó tanulna a hibájából és megértené, hogy a tetteinek következménye van, azokat fel kell mérni, gondolkodni kell előbb, aztán cselekedni.

2022. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 TappancsMancs ***** válasza:
29%
Máshol meg működik. Néha én is volt már, hogy félrekattintottam. Ott van az is, hogy egy pontozónak később jut eszébe valami, hogy ... akármi ... és rájön, hogy rosszul pontozott.
2022. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahol igen, valahol nem.

Volt hogy véletlen értékeltem telóról és azt se tudtam mit nyomtam el ><

2022. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Félrenyomás ellen működhetne egy időlimit, hogy max fél percig lehessen csak visszavonni vagy megváltoztatni a frissen kiadott értékelést, utána ottmarad végleg ahova a pontozó rakta.

Ezzel el lehetne kerülni a trükközést és manipulációt amit a többiek is írtak fentebb, illetve megoldaná a telefonról véletlen félrenyomás problémáját is.

2022. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a válasz és kérdés törlés lehetőségét sem értem. A százalékokra hivatkoznak, meg hogy felborítja a rendszert.. Ez hülyeség. Szoftverfejlesztő vagyok, nem nagy cucc lenne megcsinálni.. Szerintem rengeteget dobna az oldalon. A válasz szerkesztést nem tenném bele, de kérdés és válasz visszavonást funkcióknak én nagyon örülnék.
2022. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szoftverfejlesztő vagyok, nem nagy cucc lenne megcsinálni."

Szerintem ha felajánlod az üzemeltetőnek, hogy pikk-pakk megcsinálod, leteszteled, javítod, teszteled, javítod, teszteled minden elérhető platformon, javítod, teszteled, javítod, teszteled, élesítés után a felmerülő hibákat javítod, teszteled, javítod, stb., stb., mindezt persze egy baráti vállveregetésért és őszinte kézfogásért cserébe, szóval ha felajánlod, biztos vagyok vele, hogy nem fognak sokat ellenkezni.

Végülis nem nagy cucc neked.

2022. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 igazad van.

Mert ha kiírok egy kérdést, és széttrollkodják, akkor jó lenne ha tudnánk mi is törölni, a szerkesztés pedig azért lenne jó, mert ha a kérdező nem kapott választ a kérdésére kiemelés után sem, akkor lehetne pontosítani, átírni a szöveget, hogy érthetőbb legyen.

2022. szept. 3. 16:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ASP.NET-ben van az oldal írva :)

Persze meglehet tanulni pár hét alatt más programnyelveket, ha az ember jó, de arra nincs időm :).

2022. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
*ASP.Net Core, hogy nehogy kötekedj esetleg.
2022. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!