Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A perverz kérdéseket Ti...

A perverz kérdéseket Ti melyik opcióval szoktátok jelenteni?

Figyelt kérdés

A kérdés rossz kategóriában van

A kérdéshez nem megfelelőek a kulcsszavak

A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés

Ez nem kérdés, hanem hirdetés vagy apróhirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

A kérdés provokatív

A kérdés trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan)

Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést

A kérdés más szempontból problémás


Ezek az indokok vannak ugye. De melyikkel jelentitek, ha valahol valami perverz kérdez? Provokatív?



2022. nov. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam jelenteni a perverz kérdéseket. Egyrészt nem zavarnak, másrészt nem is gondoltam eddig, hogy bármilyen szabályzatba ütközne feltenni ilyet.
2022. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Mi számít neked perverznek??

Én pl egyszer itt kiírtam egy olyan kértést, hogy lányok, lenne kedvetek szexről beszélgetni??

Lent pedig kifejtettem, hogy nem perverzkedni szeretnék, nem alkalmit keresek se semmi egyéb.

Csak szimplán kellene egy kis segítség.


Vagy nem is tudom hogy fogalmaztam már meg, mert törölték mivel a gyk szabályzatba ütközik a szexuális tartalmú kérdések kiírása. Bár nem tudom, hogy miért van akkor szexuális kategória. De nem akartam írni emiatt levelet a modiknak, hogy magyarázzák már el nekem a dolgot.


A kérdésem meg lényegében arra vonatkozott, hogy párkapcsolati témában kellett volna tanácsot adni. Emiatt is írtam, hogy jobb lenne fiatalabb lány. De ezt akkor se fejtettem ki jobban és most se tenném. Nem személyiségi okokból, hanem mert az tényleg 18+ os téma, hiába egy ártatlan párkapcsolati dolog lenne.


Szóval ez is valaki szerint perverz volt, vagy nem tudom, pedig tényleg semmi rossz szándék nem volt bennem, csak szerettem volna egy teljesen ártatlan kérdést feltenni úgy, hogy át tudjam beszélni valakivel a dolgot. Beavatni, hogy kint külsős hogy látja a helyzetet. Emiatt akartam lányt/nőt erre, mert a női oldalt jobban átlátja egy nő, mint egy férfi. Mivel a másik fél egy talapsztalatlan lány, emiatt jobb lett volna egy hasonló tapasztalatlan lánnyal átbeszélni, hogy mégis ő mit szólna az adott szituációhoz.

Persze egy tapasztaltabb nő is jobban hozzá tudott volna szólni érdemben, mint bármelyik másik haverom.



Amúgy emiatt is szerettem régebben, hogy volt leszbikus lány barátom, hogy vele több ilyen dologról el tudtam beszélgetni és tudtunk tanácsot adni egymásnak.

2022. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam jelenteni a perverz kérdéseket. Ha jelenteném, akkor arra a gombra kattintanék, hogy "A kérdés más szempontból problémás".
2022. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én írok az adminnak egy levelet, hogy mások idegesítése a hobbid, avagy, hogy egy troll vagy!
2022. nov. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!