Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van az értékelésnek?

Mi értelme van az értékelésnek?

Figyelt kérdés

Teljesen másra használják, mint amire van. Már nem egy válaszomat is lepontozták, holott utána szoktam nézni neten, hogy pontosan válaszoljak, erre jön a kommentben, hogy ez nem így van. Komolyan mondom, ez miatt fogom itt hagyni az oldalt.

Elektronikus eszközök kategóriában tevékenykedek, ha ez számít.

Miért nem lehet kivenni ezt a funkciót, vagy állítási lehetőséget amikor teszik fel a kérdést? Vagy olyat esetleg, hogy lenne egy prémium funkció, hátha levesebb troll lenne. Pl ha szeretnél pontozni, akkor 400ft vagy ilyesmi. Az oldalnak is jó lenne, mert lenne + bevétel, és legtöbben reálisan pontoznának.

Mert ez így nagyon idegesítő, ír egy normális választ az ember, erre a másik lepontozza, mert neki nem tetszik.


2022. nov. 6. 21:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Teljesen igazad van ebben és engem is idegesít az, hogy lepontoznak. Támogatom az ötletedet.
2022. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Idegesítő?

Komolyan, már ennyitől idegeskedsz?

Édes istenem...

2022. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Látod 1-es. Mi rosszat írtál? Semmit! És le lettél pontozva…

De én felpontoztalak :D

2022. nov. 6. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Ne féljetek, jönnek a Le Pontozók (en français, naturellement) és lepontoznak xd
2022. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Trollokat könnyedén ki lehetne írtani, elég lenne pl a friss regisztrációkat egy SMS visszaigazoláshoz kötni, mint mikor akár egy Gmail-t regel az ember, arra tökéletes lenne, hogy egy számról pl max 2 reg, és akkor nincs olyan hogy huszadszorra visszaregel.

Viszont... mivel az oldalért nem kell fizetni a fő bevételi forrás a reklám, ha a trollok teljesen ki lennének írtva az simán a látogatók számát csökkentené és ezzel a bevételeket. Azt meg nyilván senki sem tudja mérni, hogy mennyi felhasználó hagyja itt a trollok miatt az oldalt. Nekem pl régen a kedvencem volt a szórakozás részleg, de már évek óta hanyagolom mert ott egyetlen troll gyártja a kérdések negyedét-harmadát mindig kiválaszt valami témakört vagy kérdéstípust és arra gyárt sorban kérdéseket.

2022. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
Abban segítsetek kérlek, hogy állítólag lehet jelenteni a a sértő válaszokat. Ezt hol és hogyan?
2022. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Minden válasz után a jobb alsó sarokban van piros kerek mezőben egy fehér felkiáltójel. Kattints rá és válassz a felkínált lehetőségek közül.
2022. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
88%
7. Köszönöm, de nekem ott csak pontozásra van lehetőség sajnos. pipa, félpipa, x...
2022. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezektől jobbra, pár centire, van az a piros kör fehér felkiáltójellel, amiről fentebb írtam.
2022. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem elég magas a szintje, azért nem tud jelenteni, asszem 3-as szinttől lehet csak.
2022. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!