Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tapasztaltatok ilyet a gyk.-n?

Tapasztaltatok ilyet a gyk.-n?

Figyelt kérdés

Nagyon néha előfurdul anomália, pl. csak félig betöltött oldal(, a másik fele hiányzik) vagy adott kategóriában nem elérhető egy kérdés sem. Eddig sose print screen-eltem le, de most megtettem : [link]

Az oldal újratöltése után egyből helyreállt most is.



2023. márc. 1. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjfél körül nézed az oldalt, előfordul ilyesmi.
2023. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most volt mielőtt bejeletkeztem és böngésztem az oldalt.

Most hogy mondod, tényleg máskor eddig éjfél körül láttam ilyesmit néha.

2023. márc. 1. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért történik ez akkor, mert olyankor számolja össze az oldal az aznapi pontváltozásokat stb, hogy jóváírja a toplistákon, statisztikákban stb. Olyankor általában be is lassul érezhetően az oldal.
2023. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt amikor elérhetetlen lett az oldal olyankor.

Viszont ez ma délelőtt volt (a kérdés kiírása előtt nem sokkal) amiről képernyőképet csináltam és nálam ekkor nem lassult be az oldal.

2023. márc. 1. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami technikai gond volt vagy akrbantartás ilyesmi.
2023. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami hibádzik, vagy piszkálják, mert az előbb percekig nem tudtam belépni, csak forgott egy kis pálcikás kör.
2023. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Apropó, ha már belépés : Régebben több alkalommal is próbáltam androidos mobil firefox böngészőből bejelentkezni a gyk.-ra, egyszer se engedte, egy ideje meg se próbáltam úgy.
2023. márc. 1. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!