Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi szukseges ahhoz, hogy...

Mi szukseges ahhoz, hogy letrehozannak az oldalon egy új kategoriat?

Figyelt kérdés
En pl nagyon örülnek ha az incel kerdesek is mar el lennenek szeparalva.
2023. márc. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szükséges, de nem biztos, hogy elégséges: írd meg a kérésed az oldal üzemeltetőjének.

(Minden lap alján ott van kattintható linkként: WebMinute Kft.)

2023. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Én olyan kategóriát javasolnék, amelyikbe ha valaki ír, önmagától megy a kukába, és a profil is automatikusan törlődik.

Mehetne az ezo is bele, úgy ahogyan van. Incellel együtt.

2023. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ja, és a humor is legyen ilyen önmegsemmisítő. Mondjuk reklámbevételt nem erősíti…
2023. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én javasolnám új kategóriának, a nyugdíjazással kapcsolatos kérdéseket, sok nyugdíjas, és nyugdíj előtt álló van , aki szeretne kérdezni , de ha szakemberhez fordul az nem kevés pénzbe kerül. És a kis nyugdíjas nem nagyon engedheti meg magának. Itt meg vannak hozzáértő szakemberek , akik tudnak válaszolni.
2023. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én már sok hasznos, és jó tanácsot kaptam itt ! Szeretem a Gyakori kérdések és válaszok oldalt. Ha nem találok a kérdésemnek megfelelő kategóriát akkor be írom az Egyéb kategóriába.
2023. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!