Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti, akik annyira konkrét...

Ti, akik annyira konkrét kérdéseket írtok, szituációkat, esetleg személyleírásokat, nem féltek, hogy az, akiről írtok ő is nézi az oldalt és elolvassa azt, amit róla írtatok?

Figyelt kérdés
Remélem érthető volt:)
2008. dec. 28. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Gondolkoztam sokat a kérdésen, de számomra nem volt érthető, ne haragudj.

Kinek kell félni kitől???

2008. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én értem a kérdést, de nem tartozom abba a kategóriába, akikhez szólt a kérdező, pont emiatt, mert félek attól, hogy gubanc lesz belőle. Az ilyen kérdéseket vagy nem írom le, vagy csak az alapszitut esetleg... de sok olyan kérdést olvastam már, ami ilyen kifejtős volt, és mintha én írtam volna. Kicsi a világ :)
2008. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ugynis senkiről nem szoktam olyasmit írni amit alkalom adtán ne mernék elmondani neki is személyesen.
2008. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak tudnám, hogy ebbe mi nem érthető.. tudod vannak olyanok, akik elég részletesen leírják a problémát amiből teljesen egyértelmű lehet annak akiről írnak. Pl vki ír a kapcsolatáról mondjuk egy lány h mi a probléma, akkor ha a barátja olvassa könnnyen rájöhet h ő az..
2008. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Akiről írtam konkrétat, abban nincs mit titkolni. Ha jót, akkor azért, ha rosszat, akkor pedig azért, hogy ne éljen senki képmutatásban, ha olvassa, vagy ismerőse olvassa, legalább szembesül, hogy senkit nem lehet hülyének nézni csakúgy.
2008. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
név nélkül nemhiszem hogy rájönnének. de nekem is volt olyan hogy elolvastam a kiírt kérdéseim.... és nem én írtam pedig mintha én írtam volna
2008. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én félek ettől. Már én is írtam ki elég konkrét esetet, amiben segítséget kértem, de próbáltam egy-két dolgot, ami nem fontos a válasz szempontjából megváltoztatni. De egyébként én abban reménykedem, hogy ha valami csoda folytán olvassa is az oldalt, akiről írtam, talán pont az én kérdésemet nem látja.
2008. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagytok egy kicsit frusztráltak?

(vagy beszarik?)

2008. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem aki tart ettől, az gyáva. Csak olyat kell kiírni, amit vállaltok is. Ez egy anonim oldal, se a kérdések se a válaszok mellett nincs ott még egy vacak nicknév se (stílusról rá lehet ismerni egy idő után a törzstagokra, de még az se 100%), illetve ha valaki aláírja a szövegét, de ha valaki megnézi a nickneveket, még onnan se lehet visszakeresni, hogy az illető mire és hogyan válaszolt. Ki a fene jönne rá, hacsak nem név szerint megjelöltök mindent, hogy kinek a sztorija? Egy rakás embernek lehet ugyanolyan vagy közel azonos sztorija, nincs ezen mit félni.

Voltak hozzászólásaim, amikből bárki aki ismer sejthetné, ki vagyok, mégse derült még ki az alteregóm. Csak az tudja biztosra, hogy itt szoktam lenni, akinek mondtam.

2008. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Én épp ezért írok hangyányi eltéréseket. A szituáció nem lesz más, de ezek az apróságok miatt nem lehet rámfogni a dolgot. Pl. olyan kifejezéseket használok az emberekre akikről írok, ami végülis a rájuk illővel szinoníma de mégis van hangyányi eltérése a jelentésükben. Pl. nem azt írom, hogy szórakozni járnak együtt, hanem partizni, pedig az illető pubba jár és nem disco-ba szóval nem lehet ráfogni h partizik, de a probléma szempontjából eljesen mindegy hogy a két barát sokat jár együtt partizni avyg szórakozni egy kocsmába.
2008. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!