Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Problémám van a profilom....

Problémám van a profilom. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
A profilomon tegnaptól ott a piros felkiáltójel, ha megnyitom azt mutatja, hogy az általam megválaszolt kérdések közt van 1 új amit nem láttam. Viszont ha a kérdésekre görgetek ott nincsen egy sem. Már végig néztem több hónapot és sehol nem látok semmit és egyrészt csak tegnaptól van ez másrészt már megmyitottam vagy 40 kérdést visszafelé és mindig ott a jel. Tudom, hogy apróság de zavar. El lehet ti tüntetni? Vagy miért van ott?

#felkiáltójel #Gyakori profilja
2023. márc. 31. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
kattints rá arra a jelre és meglátod mit tehetsz.
2023. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Törölték a kérdést, de az értesítés ilyenkor -vélhetően a rossz weboldal tervezés miatt- megmarad.

Ikszeld ki nyugodtan a pirosat.

2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg törölve lett a kérdés, de a jelzés az új válasz miatt megjött.

Nyomj rá a piros jelre, utána lejön felül egy kis ablak, arra kattints, és eltűnik a zavaró jel.

2023. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%
Gyorstárazás miatt marad_hat) a jelzés törölt kérdésnél.
2023. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg lett. Mindenkinek ment a zöld..
2023. márc. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!