Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Néhány felhasználó miért érez...

Néhány felhasználó miért érez késztetést bejelenteni, hogy jelentette a kérdést?

Figyelt kérdés

Gondolok itt erre a gyakori kommentre: Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

Nyilván ha jelentette a kérdést akkor törölni fogják, ha meg nem akkor max a kommentjét, hogy feleslegesen jelentette és bejelentette a jelentést.

Nem értem miért kell ezt külön közölni, hogy ő jelentette a kérdést? Pl. a korábbi 15 éves kérdésénél is volt egy ilyen, ahol egyértelmű, hogy törölni fogják hamarosan, nem kell külön kiírni. Láttam olyan kommentet ami azt írta hogy ezt a fajta kommentet sokan nem szeretik válasz üzenetként írva aki jelentette.

Nálam olyan volt régebben, hogy kamunak hitték a teljesen általános kérdésemet és valaki kiírta, hogy "Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést." és ekkor persze nekem kellett gyorsan megmagyarázni a moderátoroknak emailben, hogy nem kamu a kérdésem, kérem ne töröljék és szerencsére nem törölték csak a kommentet.

Másokat is szokott zavarni ez a fajta komment még ha a kérdés jelenteni való is? Szoktam lánti, hogy sokan lepontozzák ezt a kommentet. Én úgy érzem bőven elég ha valaki csak jelenti a kérdést, nem kell ezt külön közölni...



2023. máj. 24. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát, engem bár hidegen hagy az ilyen komment, megtudom mondani miért van ez.


"Látás" Ugye, aki jelenti a kérdéseket, és leírja, általában, azért teszi, hogy mások "lássák", hogy ő mit csinált. Bár névtelenül van, így nem volna sok értelme, mégis megteszi. Ez az egyik lehetőség.


A másik az, hogy provokálni akarja a kérdezőt, hogy aztán még többet tudjon jelenteni, feltéve ha sikeresen kiváltja a kérdezőből azt a reakciót.

2023. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért zavarna? Egy pillantás elolvasni, semmi közöm hozzá, teljesítem Pósalaky úr szójárását: „Ugorgyunk!"; mármint tovább, az olvasással.
2023. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdezőnek jelzi vele hogy mondjuk ugy vegye észre, hogy gond van a kérdésével vagy yilesmi.
2023. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentve!
2023. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-Miért, nincs a kérdésemben jelenteni való...O_o ha viccnek szántad, nagyon nem volz az...
2023. máj. 25. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megyek és elsírom magam.
2023. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-Oké...:I
2023. máj. 25. 01:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a jelentés szövegének bemásolásával akarja elmondani, hogy feleslegesnek, hülyeségnek, vagy épp mikor minek tartja a kérdést.
2023. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van egy olyan elméletem, hogy a "jelentve" vagy ennek ragozásai csak úgy, mint a moderátor kifejezés, tényleg idevonzza a moderátorokat, és a jelentő így akarja meggyorsítani a számára szükségesnek ítélt moderálás folyamatát.
márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!