Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A toplistában, mi számít...

A toplistában, mi számít kérdésnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak a konkrét "Új Kérdés" számít annak, vagy ha a felhasználó, esetleg a kérdés alá ír kérdést, amit a kérdezőtől kérdez meg, vagy ír neki privátba. "?"
2023. jún. 4. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az új kérdések számítanak.
2023. jún. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, hálás vagyok neked. Ment a zöld. Köszönöm a választ.
2023. jún. 4. 03:00
 3/4 Popcorn ***** válasza:
100%
Nem nyelvtanilag kell érteni, hogy kérdés :) Hanem az oldal működése szempontjából.
2023. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a tartalom, hanem a funkció alapján történik a meghatározás.


(Külön csoportot képezve, a megjelenésük időrendjében, külön sorszámozást kapnak a kérdések, amelyeket az „Új kérdés” feliratra kattintás után lehet megírni, hozzá különböző lehetőségekből választani.

Ennek a kérésednek a sorszáma: 12 277 143.


Másik csoportot képezve, a megjelenésük időrendjében, külön sorszámozást kapnak a válaszok („Tudod a választ a kérdésre? Ide írhatod! ablakba kattintás után írható és a „Válasz elküldése” gombra kattintva jeleníthető meg) és a kérdezők kommentjei („Kommentálnád a saját kérdésedet? Itt teheted meg!” ablakba kattintás után írható és a „Komment elküldése” gomba kattintva jeleníthető meg).

A kérésednél

- az 1-es válasz sorszáma: 77 185 032,

- a 2-es, kérdezői komment sorszáma: 77 185 037,

- a 3-as válasz sorszáma: 77 186 535.)


É𝐬 𝐚𝐤𝐤𝐨𝐫 𝐚 𝐥é𝐧𝐲𝐞𝐠: például, ennél a kérdésnél az 1. válasz egyetlen kérdőmondat: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

A sorszáma: 77 170 999.

Mivel messze nincs még 13 millió kérdés sem, 77 milliós sorszámmal nem lehet kérdésnek minősítve.

2023. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!