Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen következménye lehet ha...

Milyen következménye lehet ha a moderátori felkérésnek nem teszünk eleget?

Figyelt kérdés

Kiderül hogy több regisztráció van egy IP címről és szólnak érte a moderátorok de nem tudni hogyan kell letörölni a többi fiókot hogy csak egy maradjon.

Ilyenkor jó megoldás ha a felhasználó csak egy fiókot használ ezentúl és a többit nem törli csak nem lép be többet azokba a fiókokba?

Vagy ha probléma akkor milyen következményei lehetnek?


2023. jún. 7. 14:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De most komolyan, milyen következményei lehetnek?
2023. jún. 7. 14:51
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

"nem tudni hogyan kell letörölni "

Beállítások menüben van a törlési lehetőség, ami le van írva a GYIK-ben is. Így most már törölheted a fiókokat, ha eddig nem is jutott eszedbe megnyitni azt a menüt.


A következmény az lehet, hogy az összes fiókot tiltják.

2023. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen csak nem vagyok biztos benne hogy mik pontosan a regsiztrációim. Félek hogy egy kimarad és ott felejtem pl vagy az emailcmet nem érem el és így nem tudom törölni a regisztrációt.

Ettől félek hogy elfelejtem pl az egyik fióot hogy azzal is regisztráltam ide és úgy veszik hogy nem tettem eleget a moderátori kérésnek közben egyszerűen csak nem emlékeztem hogy annak idején regisztráltam azt a fiókot és még mindig aktív.

2023. jún. 7. 14:55
 4/16 A kérdező kommentje:

Meg a másik ez


Az alábbi gombra kattinva törlöd a felhasználói fiókod.

7 napon belül e-mail címed véglegesen törlődik az adatbázisunkból.


Tehát 7 napig most olyan lesz minth nem törődtem volna a mderátori kéréssel kzben igen, elkezdtem törölni csak 7 nap múlva törlődik.

2023. jún. 7. 14:56
 5/16 A kérdező kommentje:

Na már 2 fióknál ikerült


"Regisztrációd megszüntettük, személyes adataid 7 napon belül törlésre kerülnek."

2023. jún. 7. 14:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Most még ezt a jelenlegit törlöm és akkor már csak 1 aktív fiókom marad, de nem tudom hogy biztosan nincs e több fiókom ami aktív, remélem nem lesz baj.
2023. jún. 7. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Hány fiókot regisztráltál be, és miért használsz ennyit párhuzamosan?
2023. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha van egy 5 tagú család, akkor nem lehet mindenkinek regisztrációja. Ugyanmár...
2023. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy ip címről lehet több regisztráció is, hiszen a családban többen is használhatják a GYK-t.
2023. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs következmény, ha letiltanak, akkor azt MAC cím alapján teszik, + persze az épp használt fiókoddal. Segítek, a MAC cím hardveres azonosító, nem lehet megváltoztatni. IP címmel nem igazán foglalkoznak, mivel egy más hálózatról csatlakozva az ip címed is más lesz. Tapasztalatból mondom, az előző fiókom "korlátozva" lett, mivel túlzásba vittem a hülyeséget a modikkal. Másik eszközről viszont simán tudtam újra regisztrálni, és nekem elég 1 account.
2023. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!