Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én unom már cseszettül,...

Csak én unom már cseszettül, hogy minden nap van 15 olyan kérdés hogy: "Terhes vagyok-e? "

Figyelt kérdés
Komolyan a csajok állandóan lehurrognak minket ha valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy túl kicsi-e neki? De arra nem gondolnak, hogy pl ugyanolyan hülyeséget kérdeznek meg ők is napi rendszerességgel. Szerintem ha csinálnánk egy statisztikát akkor kiderülne, hogy azok közül akik itt megkérdezték, hogy terhesek-e millióból egy lenne aki tényleg pozitív lett. De kíváncsi vagyok véleményekre ezzel kapcsolatban!
2009. jan. 1. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Engem kifejezetten idegesit,és ugy vettem észre egyre türelmetlenebbül válaszolok ezekre,legfőképp azért mert 13-17 évesek irják őket,de a saját testüknek a müködésével,a védekezéssel nincsenek tisztában.és mennyien vannak akik mit meg nemn adnának egy gyerekért,a sok taknyos meg felnőttet játszik.
2009. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
ja és nő vagyok,mégis igy gondolom.:-)
2009. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
93%
egyetertek veled, viszont ferfikent sosem fogod megerteni, milyen az, amikor a lany fel a terhessegtol, mert nem neked kene abortuszra menned. Az igaz, hogy mi nem tudjuk megmondani, mennyi esely van a terhessegre, mert mi nem vagyunk jovobelatok, de en megertem a nok aggodalmat. Ezert kell vedekezni maximalisan, ha kell tulsagosan is, hogy ne legyenek ilyen esetek.
2009. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
örüljetek,hogy kérdeznek,mert így napról napra csökken a tudatlanok száma,és nem panaszkodni kell róluk,hogy írják,hanem elátni őket tanácsokkal,hogy legközelebb ne kövessenek el butaságot...
2009. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Már ne haragudj! De nem a pasik esnek teherbe, hanem a nők és egy csomószor, amint kiderül a kedves apuka már a láthatáron sincs, mert kit érdekel, oldja meg a nő, ahogy akarja! Jóhogy kétségbe esik a nő! A pasik meg mindig a farkukkal vannak elfoglalva és a lyukakat keresik, csakhogy annak nincsenek következményei (max. csak vmi nemi betegség, ha nem használt gumit)! Hát ennyit arról, hogy mennyire felelősségteljes egy férfi a szexuális kapcsolatokban.
2009. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De kedves az utolsó kommentelő, totál beskatulyázott minden pasit egy felelőtlen pö**nek...ez tényleg jól esik. Amúgy meg a védekezés mindkét fél dolga lenne, és ha arra elég időt fordítanának akkor nem kellene ilyen kérdések ezreivel bombázni a fórumot.
2009. jan. 1. 22:41
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Van barátnőd?
2009. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem beskatulyázás, tapasztalat! Valóban mind2 félnek figyelnie kell a védekezésre. De a felelősség azután is fenn kéne álljon, miután meg volt az aktus és esetleg a nő terhes lett. Egy babához mindig 2 ember kell, tehát mind2 fél felelős a történtekért. Ennek ellenére sokszor magukra maradnak a pórul járt nők...
2009. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!!!

Ez NEM!!!! Fórum! Ez az oldal kérdésekre lett kitalálva, azért van hogy kérdezzenek a tudatlan lányok ill. fiuk. engem is idegesít, hogy a 12-17-18 19? éves lányokat a szüleik nem világosították fel, de mégsem durrogok érte. Ez azoldal kérdésekre van kitalálva, tehát nem rendszertelenül használjuk.

(na kedves férfitársaim, lehet lepontozni..)

2009. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és nem egyszer voltam már frászban. De nem olyan helyzetben, mint itt az átlag. Nem tudják használni a fogamzásgátlót, nem használnak óvszert, esemény utánit akarnak rendszeresen szedni, satöbbi... Igazából ezek a kérdések idegesítőek, nem amikor tényleg baleset van, vagy sokat késik és fél a kérdező.
2009. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!